en net kamera samsung mu yoksa nokia mı

Sponsorlu Bağlantılar

en net kamera hangi telefonda samsungmu nokia mı

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

mobileci55

Üye
Bendece nOkia.Annemde 5300 var. bin kat dhA iyi. :D
iyide zaten e250nin kamerası 1mp bile değil 5300ın kamerası 1.3 mp tabiki 5300 ınki daha iyi olur onu birde j700 de dene

reggaer

Üye
kesinlikle nokia da samsung un kameraları çok kalitesiz
belliki sen hiç samsung kullanmamışsın asıl kamera onda

--------------- Ekleme ---------------

belliki sen hiç samsung kullanmamışsın asıl kamera onda

psikolaz

psikolaz

Üye
bir nokia kullanıcısı olarak ne nokia ne de samsung sony ericsson un kameraları en iyisi bence hele bide gercek flashlı olanların kı tadından yenmez

intel__26

Üye
telefondaki kamera bazında bendeki nokia 5700 diğer telefonum l770e göre daha kaliteli çekim yapıyor ama pcde kaliteleri aynı (2mp)

dogandoganay

dogandoganay

Üye
süper paylaşım teşekkürler

taner38

taner38

Üye
bende 6500 slide var 3,2mp u600 de 3,2 ama nokianın kalitesini degerlendirmek istiyorsan istedigin yerde bak nokia galip

85tr

Üye
bence samsung daha kaliteli resimler çıkartıyor
bilgisayara falan atınca sanki dijital fotoğraf makinesiyle çekmiş bir fotoğrafla karşılaştırdığımda pek bir fark göremiyorum

dus

dus

Üye
nokia tabiki

BY_K@BUS

Üye
tartışmasız nokia

ismail_utku

Üye
samsun g bende d900i var 6300 dan daha ii çekiyo yada n73 yada n72

--------------- Ekleme ---------------

çekerken güzel görünmüyo ama çektikten sonra samsung netleştirio

crazyrama123

Üye
burada tabiki en iyisi nokia samsung'un lafı bile olmaz

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
En net kameralar Sony Ericsson Cybershot K serilerindedir. Diğer telefon modellerinin esamesi bile okunmaz bu konuda.

musta-ng

Üye
en ii si samsung nokia nın gece kalitesi berbat

karma_32

karma_32

Üye
türliyede nokia nın kamerası üztüne kamere yoktur:)

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
teşekürler
kardeş:yuru

sotkalı

sotkalı

Üye
arkadaşlar samsung 3 megapixcel kameralı telefonum var nokia 2 megapixcel ile karşılaştırdım nokia daha canlı gösteriyo

unreal life

unreal life

Üye
sgh l700

AKATLI

AKATLI

Üye
beyler telefonda da pc yede atsan samsung çok kaliteli bende D900i var N73 ile kıyasladım aynı manzarayı 2 mizde aynı noktadan çektik samsung çok daha ii di birkez daha telefonumun değerini anladım !!!

aaaser

Üye
emir24 arkadaşımız doğru söylüyor evet bilgisayarda zoom yaptıkça farkedrsiniz bunu pikseller (karecikleri resimleri yaklaştırdıkça çıkar) hangisinde daha geç belirgenleşmesine göre resmin kalitesini anlarsınız kaliteli resimde pikseller daha geç ortaya çıkar ben şahsen samsung u tercihederim ama nokia kullanıyorum.

zangoo

zangoo

Üye
samsung japonyadaki tüm cep telefonu üreicilerinin kameralı telefonlarındaki lenslerinden daha kaliteli lensli kameralı telefon üretiyor, orta sınıftaki ve üst sınıftaki tüm telefonlarının lensleri gerçek görüntü değerleri samsung fotoğraf makinaları ile neredeyse aynı hatta innov8 in değerleri eşdeğer bir fotoğraf makinası ile aynı değerleri gözlemledim tabiki gündüz çekiminde ama gece çekimide çok başarılı

Üst Alt