Uygulama En kaliteli fotoğraf çekme uygulaması

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Sizce en kaliteli fotoğraf çekme uygulaması hangisi. Varsa linkini de atar mısınız?
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Eğer, Cihazınız destekleliyorsa Marka modele göre, Cihazınıza uygun Modlanmış Google Camera Uygulamasını bulabilirsiniz.

Google Camera Özellikle gece çekimlerinde çok başarılı sonuçlar çıkarmaktadır.
 
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: arslan3332 ve fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Telefon j5 prime
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Şunu bir deneyin:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt