Öneri En Iyi Veri Depolama Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Yandex.Disk 'in Windows için uygulaması var indir istersen kurunca bilgisayarım a klasör oluşturacak o klasörün içine atınca o otomatik hesabına yüklüyor.

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
    Konu Sahibi
Mega ya bak mega cok iyi 50 gb alan veriyor
Mega yı ilk defa duyuyorum kullanışlı mı ?
Yandex.Disk 'in Windows için uygulaması var indir istersen kurunca bilgisayarım a klasör oluşturacak o klasörün içine atınca o otomatik hesabına yüklüyor.
resimleri internet cafeden yükleyecem. Ama sen beni anlamadın sanırım. 7oo resmi yükledikten sonra indirirken toplu nasıl indircem ?

esokmen

esokmen

Üye
resimleri internet cafeden yükleyecem. Ama sen beni anlamadın sanırım. 7oo resmi yükledikten sonra indirirken toplu nasıl indircem ?
Baya iyi mega ama bi bak derim

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
    Konu Sahibi
Link verir misin

0MG90

0MG90

Üye
tek tek iste tek tek indir veya disk e dosya açıp attıysan dosya halinde indirebilirsin rar dosyasındaysa rar olarak indirirsin bu yani

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarda 7oo resmi bi klasöre atıp sonra o klasöru yükleyebilir miyim ? Indirirkende o yüklediğim klasöru indirebilir miyim içinde 7oo resimle ?

esokmen

esokmen

Üye
Mega.co.nz

HAKAN.TN

HAKAN.TN

Üye
Verileri yükleyince süre vermiyo dimi. Yani bi kaç ay sonra silinmesin. Hotfile de süre var mesela
Yandex Disk, SkyDrive, DropBox, Google Drive gibi siteler bulut depolama siteleridir, sen silmezsen kendisi silinmez. Ayrıca hepsinin windows uygulaması var önce onu yüklersen dosya yüklemek çok daha kolay olur. Uygulamayı yükleyince bilgisayarda kendi adında bir klasör oluşturur dosyalarını o klasör'e attığında kendisi otomatik olarak yüklemeyi yapar. Hepsinde klasör oluşturabilirsin.

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Diğer hafıza kartım raw oldu ve takınca bozuk diyo ondaki verileride kurtarcam. Hangi programı önerirsin
Yandex Disk, SkyDrive, DropBox, Google Drive gibi siteler bulut depolama siteleridir, sen silmezsen kendisi silinmez. Ayrıca hepsinin windows uygulaması var önce onu yüklersen dosya yüklemek çok daha kolay olur. Uygulamayı yükleyince bilgisayarda kendi adında bir klasör oluşturur dosyalarını o klasör'e attığında kendisi otomatik olarak yüklemeyi yapar.
Ben resimleri internet cafeden yüklicem dropboxa. Ama merak ettiğim şu. 7oo adet resim var bunları yükleyince tekrar indirirken 7oo taneyide tek tek mi indircem. Yani toplu şekilde inmesi için ne yapmam gerek

HAKAN.TN

HAKAN.TN

Üye
Teşekkürler. Diğer hafıza kartım raw oldu ve takınca bozuk diyo ondaki verileride kurtarcam. Hangi programı önerirsin
Ben resimleri internet cafeden yüklicem dropboxa. Ama merak ettiğim şu. 7oo adet resim var bunları yükleyince tekrar indirirken 7oo taneyide tek tek mi indircem. Yani toplu şekilde inmesi için ne yapmam gerek
Hayır siteden giriş yaparsan tümünü .zip olarak indirme linki verir yada uygulamasını kurarsın pc ye o otomatik olarak bilgisayardaki klasörüne indirir hepsini

HAKAN.TN

HAKAN.TN

Üye
Doğru düzgün kullanabildiğim kurtarma programı olmadı maalesef.

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
    Konu Sahibi
peki teşekkürler

Üst Alt