en iyi symbian^3 telefon (808 den sonra)

Sponsorlu Bağlantılar

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
en iyi symbian^3 telefon (808 den sonra)
evet arkadaşlar nokia 808 pureview haricinde en iyi symbian^3 telefon hangisi?
ben deneyime göre sormuyorum teknik özelliklere göre soruyorum bu arada

- - - Eklendi - - -

aslında soruyu şöyle değiştirebilirim 808 den sonra en iyi :N8 mi E7 mi 701 mi ?

HAM ZA

HAM ZA

Üye
evet arkadaşlar nokia 808 pureview haricinde en iyi symbian^3 telefon hangisi?ben deneyime göre sormuyorum teknik özelliklere göre soruyorum bu arada- - - Eklendi - - -aslında soruyu şöyle değiştirebilirim 808 den sonra en iyi :N8 mi E7 mi 701 mi ?
tartışmasız 701 kardeşim kamera herşey değil malesef n8 donanım olarak düşük kalıyor

caglar b

caglar b

Üye
tabiki 701

MaxipmaN

Üye
701

codblackops2

codblackops2

Üye
Aynen 701

Abstract_Loco

Üye
peki n808 alsam n 8i arar mıyım swmbiandan vazgeçmemek için ama n8e çok alıştım :) birde n808in en iyisi olduğuna dair herkes hem fikir mi burada o kadar iyi mi yani :)

messevim

messevim

Üye
bence 701, sonra n8 daha sonra e7...

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
peki n808 alsam n 8i arar mıyım swmbiandan vazgeçmemek için ama n8e çok alıştım :) birde n808in en iyisi olduğuna dair herkes hem fikir mi burada o kadar iyi mi yani :)

ben kullaniyorum 808i.. Nasil pismanim anlatamam.. Kahroldum su telefonu aldigim icin.. Git android yada ios isletim sistemli telefon al.. Symbian bitti abi bitti eziliyorum milletin kici kirik galaxy ace'ine karsi.. Kicikirik iphone 4 bile eziyor uygulama acisindan.. Sakin sakin bak tekrar soyluyorum SIDDETLE UYARIYORUM KESINLIKLE 808 falan alma aldirma.. Bi kamerasi var ceset gibide agir telefon hic bi kayda deger ozelligi yok baska..

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
lumia 920 falan almalısın

HAM ZA

HAM ZA

Üye
808 alacağına git bi wp8li veya androidli bi telefon al derim benyok ben symbiandan memnunum symbian iyidir diyosan saygı duyarım tartışmasız 808 al derim 1.3 ghz çift çekirdekli symbian fena değil ama biraz ağır telefon o :)

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Çift çekirdek deil 808

Abstract_Loco

Üye
ben kullaniyorum 808i.. Nasil pismanim anlatamam.. Kahroldum su telefonu aldigim icin.. Git android yada ios isletim sistemli telefon al.. Symbian bitti abi bitti eziliyorum milletin kici kirik galaxy ace'ine karsi.. Kicikirik iphone 4 bile eziyor uygulama acisindan.. Sakin sakin bak tekrar soyluyorum SIDDETLE UYARIYORUM KESINLIKLE 808 falan alma aldirma.. Bi kamerasi var ceset gibide agir telefon hic bi kayda deger ozelligi yok baska..

uuh baba naptın öyle şu an tüm hevesimi kırdın :) ios yada android falan milletin içinde ezilme durumuna alıştım da halen daha symbianın yapabildiklerini yapamadıkları yerler var o sorun olmaz da n8den daha yavaş mi diyorsun yani baya hantal mı :s

Abstract_Loco

Üye
lumia 920 falan almalısın

yok hocam ya o sisteme alfasayısal klavye ve dışarıdan yazılım yükleme gelmeden geçmem. Mağazada para harcamak zorunda bırakacaklar biliyorum yani. Ki o kadar windows işletim sistemi var koskoca nokia ve microsoft buna alfasayısal klavye yapamıyo mu yapmıyo mu :) yola gelsinler biraz :p bak ne güzel yazıyorum n8le :)

- - - Eklendi - - -

ben öyle biliyodum :hmmm

- - - Eklendi - - -

n8 den daha yavaş değil ağır gr olarak :D 169gr mış :)

:D bende yavaş olarak anladım ya :) ağırlığı sorun olmaz sanırım aslında ama bilmiyorum yani hiç symbianı bırakacak gibi durmuyorum şöyle en son düşeceği rakama kadar bekler belki o zaman alırım bitane :)

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
N8 den iyi yanları ekranı biraz daha büyük menüde aşağı inerken takılma olmuyor kamerası daha iyi sadece bu 3 fark var.Bence bu paraya bir lumia al.Önü açık nokia sağlamlığının devam ettiği bir sistem.Ayrıca insanlar arasında Androitten daha fazla havan olur ( bilgisayar işletim sistemini telefona koymuşlar ohaa bide internet xplorer var tam bir mini laptop vayyy ) gibi konuşmalar çok sık oluyor.

HAM ZA

HAM ZA

Üye
yok hocam ya o sisteme alfasayısal klavye ve dışarıdan yazılım yükleme gelmeden geçmem. Mağazada para harcamak zorunda bırakacaklar biliyorum yani. Ki o kadar windows işletim sistemi var koskoca nokia ve microsoft buna alfasayısal klavye yapamıyo mu yapmıyo mu :) yola gelsinler biraz :p bak ne güzel yazıyorum n8le :)- - - Eklendi - - -:D bende yavaş olarak anladım ya :) ağırlığı sorun olmaz sanırım aslında ama bilmiyorum yani hiç symbianı bırakacak gibi durmuyorum şöyle en son düşeceği rakama kadar bekler belki o zaman alırım bitane :)
bence lumia filan al 808 tutmadı kardeşim o kameraya o ekran oldumu allasen 360p ekran koyarsan tabi satmaz telefon808 de 720p çözünürlükte ekran olsaydı belki çok satardı ama şimdi ya android yada wp8 zamanı boşver o hantal telefonu :)

Abstract_Loco

Üye
N8 den iyi yanları ekranı biraz daha büyük menüde aşağı inerken takılma olmuyor kamerası daha iyi sadece bu 3 fark var.Bence bu paraya bir lumia al.Önü açık nokia sağlamlığının devam ettiği bir sistem.Ayrıca insanlar arasında Androitten daha fazla havan olur ( bilgisayar işletim sistemini telefona koymuşlar ohaa bide internet xplorer var tam bir mini laptop vayyy ) gibi konuşmalar çok sık oluyor.

ne yaparlarsa yapsınlar benim zamanında 6630la yaptığım havayı hiç atamayacaklar çünkü artık beklenti yükseldi :) :) mail geliyo sosyal sitelere girebiliyorum maxicepe girebiliyorum, youtube de gayet rahat işliyo falan. Müzik resim vs multimedya özelliklerinde zaten nokia farkı hep var yeter bana bunlar. Androidin güvenliği çok zayıf ios da çok kapalı wp de alfasayısal klavye bile yok :) bana yetiyo ya bu sağolsun, maxicep symbianı bırakmadıkça sıkılmam gibi zaten :) kamerası çok cezbediyo beni n808in ama n8in rahatlığı olmaz diye korkuyorum birde fiyatı hala daha iddalı :)

HAM ZA

HAM ZA

Üye
ne yaparlarsa yapsınlar benim zamanında 6630la yaptığım havayı hiç atamayacaklar çünkü artık beklenti yükseldi :) :) mail geliyo sosyal sitelere girebiliyorum maxicepe girebiliyorum, youtube de gayet rahat işliyo falan. Müzik resim vs multimedya özelliklerinde zaten nokia farkı hep var yeter bana bunlar. Androidin güvenliği çok zayıf ios da çok kapalı wp de alfasayısal klavye bile yok :) bana yetiyo ya bu sağolsun, maxicep symbianı bırakmadıkça sıkılmam gibi zaten :) kamerası çok cezbediyo beni n808in ama n8in rahatlığı olmaz diye korkuyorum birde fiyatı hala daha iddalı :)
uygulama hastası değilsen alırsın kardeşim sıkıntı olmaz ama ben uyarayım nokia symbiana artık destek vermeyecek. ha kaynak kodları internete düşerse symbian belle'nin o zaman birkaç geliştirici belki çıkar ama android ve wp8 varken symbianla kimse uğraşmaz :oke:

Abstract_Loco

Üye
uygulama hastasıyım aslında ama dokunmatik kavramı uygulamaları kısıtladı takdir edersin ki :) bi kaç ama başlık ve onun binlerce cıvık versiyonu var genel olarak bakacak olursan eğer :) o yüzden pek aramıyorum yani :) symbian zaten bitti destek olarak :) maxicep ve bir kaç diğer site dışında adından bahseden yok o yüzden böyle symbian uygulamaları bir anda çalışmaz hale getirmek gibi birşey yapmazlarsa uzun bir süre daha kullanırım gibime geliyo inşallah :) sağolasın tavsiyelerin için :)

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
symbian öldü ama hala çok seviyorum ben symbian ı keşke nokia nın şu ceo su değişse de yeni ceo gelip symbian a devam beyler dese veya deseler 100 dolara işletim sistemi wp8 satıyoruz isteyen alın yüklesin anında 808 alırdım yüklerdim :D

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

Üst Alt