en iyi samsung

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burpainkillerak

Üye
    Konu Sahibi
en iyi samsung
sizce samsung'un ürettiği en iyi nedir :)

teenwolfx

Üye
cd sürücüleri çok sessiz şimdi hard disk ini de aldım bakalım o nasıl?

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by teenwolfx@Oct 21 2005, 10:11 PM
cd sürücüleri çok sessiz şimdi hard disk ini de aldım bakalım o nasıl?
[post=196300]Quoted post[/post]​

: DDDDDDDDDDDD

konu mobil cihaz deilmi ya?

bnce d500

zoom

Üye
telefon olarak i300 derim

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
diger markalarla karsılastırmaksızın cewap vermek gerekirse cep telefonu olarak D600
ancak diger teknolojik urunlerde en iyi markaları sıralasam ilk 5e girer sanirim ;;)

polat_ketur_76

Üye
ewet

maxiburak

maxiburak

Üye
u700 de güsel

DON real

DON real

Üye
u700 almayı düşünüyorum ama nasıl kullanışlımı bir bilgim yok

emreemre01

Üye
d900i çok güzel

fethisagol

fethisagol

Üye
u600 tek geçerim

tetracojns

Üye
Sakın e830 alma çok dandik bıktım bu telefondan

cRoCoDiLe

Üye
Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
arkadaslar N73 almayı dusunuyorum nasıl bır cıhaz bunun ıcın anket hazırlayamadım ama yazarsanız sevınırım..:))

aspawa64

Üye
bende samsung u700 var dokunmatik olduğu için sinir bozucu :D
ses çok kısık ama görüntü harika internete bağlanmak saniyeler kadar kısa sürüyo ama dediğim gibi iyi yönleride var kötü yönleri de var..karar senin ;)

BuRacK

BuRacK

Üye
d500

programcity

programcity

Üye
D900 Ablam Kullanıyo Bende Arada Kurcalıyom :megafon:

enderbaba

Üye
u600 her bakımdan mükemmel çok şık,kullanımı rahat,teknolojisi iyi tek eksisi biraz narin gibi :)

acacia

acacia

Üye
d600 e nasıl en iyi derler anlamıyorum ya çok komik diğer telefonlar hiç görülmeden nasıl yorum yapabiliyoruz bunu da anlamıyorum
bu konu pek saçma kimse tüm telefonları çok iyi bilemez tamam sizce demişsiniz ama işe yarama konusunu düşünürsek sınıfta kalan bir konu

schumici

schumici

Üye
d600 e nasıl en iyi derler anlamıyorum ya çok komik diğer telefonlar hiç görülmeden nasıl yorum yapabiliyoruz bunu da anlamıyorum
bu konu pek saçma kimse tüm telefonları çok iyi bilemez tamam sizce demişsiniz ama işe yarama konusunu düşünürsek sınıfta kalan bir konu

:nono: arkadaşım kesinlikle yanılıyosun benim elimde çok telefon dolaştı hepsinin kendini sivrilten ayrı bi özelliği ve yerin dibine sokan bi eksiği mutlaka vardır ama sana şunu söyleyebilirimki d600 en iyisi şahsen tam 2 yıldır kullanıyorum maşallah taş gibi hele sağlamlığı konusunda kimse bi laf edemez çünkü hiç kimse benim kadar bu telefonu düşürüpte istemeden test etmemiştir şu anda piyasaya bakarsan 2 yıldan fazla bi geçmişi olmasına rağmen fiyatı d900i den daha fazladır lütfen samsung deyince d600ün hakkını mutlaka verelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...