en iyi laptop markası

• 28 Eylül 2012
  • 1179 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sizce en iyi marka hangisi laptop bakımından önerileriniz nedir

Yazan: Metin137
  2. cevap yok mu

3. Ben ASUS'u tercih ederim.Sırf tarz ve marka olsun diye Sony ve HP ye para verenler var.Ben araştırmıştım zamanında,aynı özellikteki ASUS ile SONY arasında 400 TL ye varan farklar var.
    SONY markayı basıyor parayı alıyor.
    Oysa zaten tedarikçi firma ASUS.Ve parçaların üretimi(Anakart-Ekran kartı)bu firmanın.Sony veya HP ye gereksiz para verilmez.Medya olarak,tasarım olarak bu markalar Asus'un bir adım önüne geçebilir fakat Asus çok kaliteli ve sorunsuz bir maldır.
    Tavsiye ederim.

1STayTRue35 bunu beğendi.
  4. teşekkürler önerin için bende asus düşünüyordum

5. Bence asus ve hp

6. sony asus hp samsung

7. Ben özellik, dizayn, zariflik, kullanışlı olması, fazla ısınmaması açıkcası kaliteli olması açısından HP yi tavsiye ederim. Herkes HP yi tavsiye etmeye bilir. Ama ben 2.5 senedir HP laptop kullandığım için biliyorum. Arakadaşımla aynı gün aldık laptoplarımızı arkadaşım Acer aldı ben Hp almıştım. Arkadaşım 2-3 kez yetkili servise götürmüştür laptopunu ben hiç daha yetkili servise bir arızası yüzünden götürmedim laptopumu. Sana tavsiyen HP Laptoplarıdır. Tabiki sana kalmış bu karar. Eğer HP Laptop alıcak isen, ''HP Pavilion'' Serisine bir göz at derim gerçekten güzel işine yarar Laptoplar var. :)

8. arkadasım oncelıkle bırcok marka var ama bunlardan sadece asus ve bırkac fırma kendı uretıyo... toshıba sony ve bırcok markayı 4 tane adı bıle garıp olan fırma uretıyo marka basılıp pıyasaya sunuluyor

9. önerileriniz için teşekkürler düşünücem :hmmm

10. evet 4senedir kullanıyorum laptopumu halada performansı eskisi gibi hemen hemen bende asusu tavsiye ederim kardeşim.

11. Asus Ve Dell ..

12. asus ve dell

13. Anket açmanı tavsiye ederim öncelikle bu konunun üstüne.

Bence Türkiyede ve 15-24 yaş arasına Asus
    Dünya genelinde 24-... yaş arasına Apple (oyun oynamayacaklarını düşündüğüm için bu yaş grubunun )
    notebooklar en iyileridir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 02:06