en iyi laptop markası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
en iyi laptop markası
sizce en iyi marka hangisi laptop bakımından önerileriniz nedir

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
cevap yok mu

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ben ASUS'u tercih ederim.Sırf tarz ve marka olsun diye Sony ve HP ye para verenler var.Ben araştırmıştım zamanında,aynı özellikteki ASUS ile SONY arasında 400 TL ye varan farklar var.
SONY markayı basıyor parayı alıyor.
Oysa zaten tedarikçi firma ASUS.Ve parçaların üretimi(Anakart-Ekran kartı)bu firmanın.Sony veya HP ye gereksiz para verilmez.Medya olarak,tasarım olarak bu markalar Asus'un bir adım önüne geçebilir fakat Asus çok kaliteli ve sorunsuz bir maldır.
Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
Ben ASUS'u tercih ederim.Sırf tarz ve marka olsun diye Sony ve HP ye para verenler var.Ben araştırmıştım zamanında,aynı özellikteki ASUS ile SONY arasında 400 TL ye varan farklar var.
Oysa zaten tedarikçi firma ASUS.Ve parçaların üretimi(Anakart-Ekran kartı)bu firmanın.Sony veya HP ye gereksiz para verilmez.Medya olarak,tasarım olarak bu markalar Asus'un bir adım önüne geçebilir fakat Asus çok kaliteli ve sorunsuz bir maldır.
Tavsiye ederim.

teşekkürler önerin için bende asus düşünüyordum

furkan5800

furkan5800

Üye
Bence asus ve hp

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sony asus hp samsung

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Ben özellik, dizayn, zariflik, kullanışlı olması, fazla ısınmaması açıkcası kaliteli olması açısından HP yi tavsiye ederim. Herkes HP yi tavsiye etmeye bilir. Ama ben 2.5 senedir HP laptop kullandığım için biliyorum. Arakadaşımla aynı gün aldık laptoplarımızı arkadaşım Acer aldı ben Hp almıştım. Arkadaşım 2-3 kez yetkili servise götürmüştür laptopunu ben hiç daha yetkili servise bir arızası yüzünden götürmedim laptopumu. Sana tavsiyen HP Laptoplarıdır. Tabiki sana kalmış bu karar. Eğer HP Laptop alıcak isen, ''HP Pavilion'' Serisine bir göz at derim gerçekten güzel işine yarar Laptoplar var. :)

karanlık-lord

karanlık-lord

Üye
arkadasım oncelıkle bırcok marka var ama bunlardan sadece asus ve bırkac fırma kendı uretıyo... toshıba sony ve bırcok markayı 4 tane adı bıle garıp olan fırma uretıyo marka basılıp pıyasaya sunuluyor

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
önerileriniz için teşekkürler düşünücem :hmmm

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Tavsiye ederim.
evet 4senedir kullanıyorum laptopumu halada performansı eskisi gibi hemen hemen bende asusu tavsiye ederim kardeşim.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Asus Ve Dell ..

fero67

Üye
asus ve dell

tlgcn38

tlgcn38

Üye
Anket açmanı tavsiye ederim öncelikle bu konunun üstüne.

Bence Türkiyede ve 15-24 yaş arasına Asus
Dünya genelinde 24-... yaş arasına Apple (oyun oynamayacaklarını düşündüğüm için bu yaş grubunun )
notebooklar en iyileridir

aliosman166

aliosman166

Üye
bu sistem olarak

bu da dış görünüş, hoparlör ve usb bakımında iyi

hangisini alayım ben şimdi? dell benim kullanımımı kaldırabilecek mi? asus un özellikleri fazla mı gereksiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt