En Iyi 10 Android Tarayıcı Karşılaştırması!!!

• 16 Ekim 2013
  • 6017 Okunma
  • 20 Cevap

1. En iyi 10android tarayıcı karşılaştırması burada :)
    SunSpider JavaScript performansı
    < Resmi açmak için tıklayın >

Mozilla Kraken performansı

Browsermark testleri

Peacekeeper testi

bir sayfani hızlı açmak için tarayıcınızın için ne kadar sürede yükleme testi

Kaynak: phonearena
    Not:ben şimdiye kadar Puffin kullanmadım ama bu performansı gördükten sonra indirmeyi ve denemeyi düşünüyorum! :)

Yazan: Penci Hoca
    Son düzenleme: 16 Ekim 2013
    Neagf ve Buğra bunu beğendi.
  2. Güncel sonuçlar mi bunlar?

3. Evet güncel :)

Buğra bunu beğendi.
  4. Ben tarayici konusunda çok kararsiz birisiyim hergun degistiriyorum hepsini de kullandim.
    Bana hiz lazim en hizli sayfa açan en hizlisi her tarayici için belli siteleri açarak kronometre tutarak hesapladigimi bilirim :)

Invoke bunu beğendi.
  5. Senin testlerinde en hızlı tarayıcı hangisi? :)

Buğra bunu beğendi.
  6. Boat browser cikmisti :)
    Ama ben puffin denemedim sebebi ise tarayicinin kendisi kasiyor resmen. Hizina diyecek yok ama arayüz berbat kasim kasim kasiliyor. Yeni guncellemeyle daha stabil hale gelse üzerine tanimazdim.

7. Ama bugün yabancı forumlardan gördüğüm bir ayari yaptim mobil chrome da ve oldukça hizlandi chrome :)

8. Cevaplaya basıp düzenlenmiş halini görmeden önce epey düşündüm "atari" neymiş, ben niye bilmiyom diye :D
    ---
    Ben stock tarayıcıyı kullanıyorum. :/

Buğra bunu beğendi.
  9. Klavye oto düzeltme yapmis :ehe

Invoke bunu beğendi.
  10. Nasıl bir ayarmış ki, biz de yapalım? :ehe

Buğra bunu beğendi.
  11. puffin indirdim şimdi hizina diyecek yok ucuyor ama stabil degil agir calisiyor

temp542, Penci Hoca, Invoke ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  12. Ucweb kullanıyordum çok hızlıydı ama sayfaları geç yüklüyordu resimler açılmıyordu çoğu zaman chromeye geçtim bayada hızlı resimler felanda gözüküyor
    ---
    Puffin ilk başlarda hızlı çalışıyor ama bi kaç gün içinde çekilmeyecek derecede hantallaşıyor denedim daha önce

Buğra bunu beğendi.
  13. Bende uc browser mini kullanıyorum çok hızlı giriş yapıyor ama genel olarak diğer tarayıcılarda olan bazı özellikler yok flaş desteği vs...

Buğra bunu beğendi.
  14. Ben genelde dolphin kullanırım, şuan stock tarayıcı var :) Ben zaten hangi tarayıcı yüklersem yükleyim çok hızlı olmasını beklemiyorum /:

Buğra bunu beğendi.
  15. Operada javascript yok diye biliyorum nasıl chromeden fazla oluyor birinci listede şimdi dikkatimi çekti
    ---
    Dolphin iyi tarayıcı ama oda çok yavaş yüklüyor sayfaları şu durumda bana göre en iyi chrome

Buğra bunu beğendi.
  16. Operada var. Ama uc browserde yok diye biliyorum

Buğra bunu beğendi.
  17. :hmmm

Buğra bunu beğendi.
  18. Teşekkürler

Buğra bunu beğendi.
  19. Yaklasik 3 yildir maxthon kullanıyorum uzerine tarayıcı tanimiyorum hem pc hem mobilde

Buğra bunu beğendi.
  20. Ben sırf arayüzü için Firefox kullanıyorum :)
    ---
    Gerçi vestelin tabletinde hiç biri hızlı değil :d:

Buğra bunu beğendi.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 10:43