En ilginç pozu arıyorum fikirleri görelim :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
En ilginç pozu arıyorum fikirleri görelim :)
2 kız arkadaşım ve ben yani 3 kişi çok ilginç değişik bir bir fotoğraf arıyoruz.Nasıl pozlar verebiliriz görenler şaşırmalı. fikirlerinizi bekliyorum:)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Yuksek Bir Yere Cik .. Iki Tasin Ustune Mesela .

Yada 5 - 6 Merdiven Ustune .. Gokyuzu Tam Gorunsun .. Havada Guzel Olsun ..

Fotograf Makinanizi Yerden Tutun .. Gokyuzu Cikar Sekilde Fotograf Cekin .. Guzel Bir Poz .. =]

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Yuksek Bir Yere Cik .. Iki Tasin Ustune Mesela .

Yada 5 - 6 Merdiven Ustune .. Gokyuzu Tam Gorunsun .. Havada Guzel Olsun ..

Fotograf Makinanizi Yerden Tutun .. Gokyuzu Cikar Sekilde Fotograf Cekin .. Guzel Bir Poz .. =]
bu çok güzeldi bunu deneyecegim :) başka fikirler?

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yüksek bir binaya çık 1. Kata mesela sonra kızların ortasında dur el ele tutuşun sen ortada ol sizi yukardan biri çeksin iyice açılın böyle kameraya bakın ve güzel gülün:)

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Yüksek bir binaya çık 1. Kata mesela sonra kızların ortasında dur el ele tutuşun sen ortada ol sizi yukardan biri çeksin iyice açılın böyle kameraya bakın ve güzel gülün:)
cok sıradan olmaz mı?

- - - Eklendi - - -

Bİz şöyle birşey düşündük birimizi devre dışı bırakıp 2 kişi yani bir kız ve ben kırmızı ısık yandıgı anda hemen oraya 2 tabure bir masa ve bir tavla tabi bu işte bize yardımcı olacak arkadaslar çok. Bence iyi bir görntü çıkar gibi :)

• Beğen
Tepkiler: minoo
maxirabit

maxirabit

Üye

cok sıradan olmaz mı?

- - - Eklendi - - -

Bİz şöyle birşey düşündük birimizi devre dışı bırakıp 2 kişi yani bir kız ve ben kırmızı ısık yandıgı anda hemen oraya 2 tabure bir masa ve bir tavla tabi bu işte bize yardımcı olacak arkadaslar çok. Bence iyi bir görntü çıkar gibi :)

O yapılmamışmıydı:ehe

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye
Otobanın ya da şehirlerarası bi yolun ortasında yola yatıp fotoğraf çektirin. Benim vardı öyle. Ciddiyim :)

CABBAR

CABBAR

Üye
Uzaktan gelen arabalar da görünecek ama

minoo

minoo

Üye
Azrail ile dans edin diyorsun yahu çocuklara :D
Yapmayın öyle bir şey, çok tehlikeli.

cukuleaks

Üye
Bak derin bi nefes alın. İçinizdeki enerjiye konsantre olun. Sonra kendinizi cin çarpmış gibi hissedin birdenbire , o AN ı yakalayabilirseniz dahada ilginc foto cikmaz. Unutma içinde bi yerlerde bi deli var. Bul onu... :D

MrTech

MrTech

Üye
aynanın karşısına geçin. 3310la resim çekilin = fatal error :ehe

• Beğen
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Kızları eve çağır daha sonra bi duvar kenarına geç Sen duvara yaslan kızlarında birisi sağında birisi solunda amuda kalksın bence çok etkileyici bi poz. millet aşık olcak kız bulamıyo bizimki foto çekiyo hey yavrum hey :D

furkan5800

furkan5800

Üye
Kızları eve çağır daha sonra bi duvar kenarına geç Sen duvara yaslan kızlarında birisi sağında birisi solunda amuda kalksın bence çok etkileyici bi poz. millet aşık olcak kız bulamıyo bizimki foto çekiyo hey yavrum hey :D

Ben 2 tane kiz bulsam film çekerdim

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Uzaktan gelen arabalar da görünecek ama
çok güzel ama biraz riskli :)

- - - Eklendi - - -

Azrail ile dans edin diyorsun yahu çocuklara :D
Yapmayın öyle bir şey, çok tehlikeli.
evet abla biraz haklısın senden de güzel bir fikir bekliyorum :)

- - - Eklendi - - -

Insan hayatina onem vermek icin anne/anneleri olmak gerekmiyor bence :)

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk
:oke:

- - - Eklendi - - -

Bak derin bi nefes alın. İçinizdeki enerjiye konsantre olun. Sonra kendinizi cin çarpmış gibi hissedin birdenbire , o AN ı yakalayabilirseniz dahada ilginc foto cikmaz. Unutma içinde bi yerlerde bi deli var. Bul onu... :D
çok zor :) yanı o tepkiyi vermek çok zor :)

- - - Eklendi - - -

sağol çok güzel ama :) Kız ve amuda kalkmak biraz mantıksız onu ben yapsam olmuyor mu :)

- - - Eklendi - - -

Derken? Konuyu başka yerlere çekmeyelim.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye

çok güzel ama biraz riskli :)

- - - Eklendi - - -

evet abla biraz haklısın senden de güzel bir fikir bekliyorum :)

- - - Eklendi - - -

:oke:

- - - Eklendi - - -

çok zor :) yanı o tepkiyi vermek çok zor :)

- - - Eklendi - - -

sağol çok güzel ama :) Kız ve amuda kalkmak biraz mantıksız onu ben yapsam olmuyor mu :)

- - - Eklendi - - -

Derken? Konuyu başka yerlere çekmeyelim.

bilemiyorum valla :D ama kızlar kalkarsa daha bi dikkat çekici olur diye şey ettiydim ben.
tabi farklı bi bakış açısı :D

- - - Eklendi - - -

hop hop çizgiyi aşmadan film çek. bel altı espri yasak :nono:

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
bilemiyorum valla :D ama kızlar kalkarsa daha bi dikkat çekici olur diye şey ettiydim ben.
tabi farklı bi bakış açısı :D

- - - Eklendi - - -

hop hop çizgiyi aşmadan film çek. bel altı espri yasak :nono:
bende onu demek istiyorm o kızlar benim çok yakın arkadaşlarım ve konuyu takip ediyorlar maxicep'i kötü bir yer olarak görmesinler.
Evet aslında onlar kalkarsa çekici olur ama yukarıdan görünmeyen iple mi baglasak :)

doctorrr

doctorrr

Üye
ben genelde 'o_O' smileyi gibi poz veririm :sirit:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt