En hızlı tarayıcı sizce hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
En hızlı tarayıcı sizce hangisi
Arkadaşlar hangisi sizce ben opera,qqbrowser ve uc webi karşılaştırdım ucweb havada karada yer onları gibime geliyor

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
sörfte opera indirmede ucweb

• Beğen
Tepkiler: manolyam63
Akıncı

Akıncı

Üye
opera yı kullanıyorum memnunum indirmeyi pc den yapınca sorun olmuyor :)

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Opera da saçma sorunlar yaşıyorum ben mesela foruma gelfim giriş için kullanıcı adını yazıyorum sonrada donup şifreyi yazacağım ama opera giriş yapmaya çalışıyor o arada ve şifreyi yazamadığım için giriş başarısız sonra kullanıcı adım tekrar siliniyor ve yazmak zorunda kalıyorum sonra yine aynı şey bu yüzden opera değil

- - - Eklendi - - -

Opera da saçma sorunlar yaşıyorum ben mesela foruma gelfim giriş için kullanıcı adını yazıyorum sonrada donup şifreyi yazacağım ama opera giriş yapmaya çalışıyor o arada ve şifreyi yazamadığım için giriş başarısız sonra kullanıcı adım tekrar siliniyor ve yazmak zorunda kalıyorum sonra yine aynı şey bu yüzden opera değil

achambo

achambo

Üye
ucweb de dolaşırken hantal kaçıyo kaydırması yavaş

- - - Eklendi - - -

opera mini next gezerken indirmelerde ucweb

Akıncı

Akıncı

Üye
bende olmuyor sadece arada donuyor

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
dediğin sorunları operada hiç yaşamadım

ucwebin ara yüzü çok kötü yanlız

gutihaz1

gutihaz1

Üye
opera en iyisi ucweb hala türkçe sürüm çıkartmadı

tiikerien

Üye

- - - Eklendi - - -

Operanın bir sürümünde böyle bir hata vardı.en güncel sürümünü yükle sorun yaşamazsın.

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Bu işi bilen ve yapan biri olarak ucweb i şiddetle tavsiye ederim.

larten123

larten123

Üye
Ucweb hız olarak hepsini sollar bence ucwebin tek kötü yanı sayfaları düzensiz yüklemesi. Şimdilik operayla gezinti yapıyorum indirmelerucweb ile

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Bu işi bilen ve yapan biri olarak ucweb i şiddetle tavsiye ederim.

bende öyle diyorum mesela şuan ucweb 8.9 ile internete bağlanıyorum çok iyi yani hiç kasma yok hızı zaten harika indirmedede bu kadar iyi varmı merak ediyorum

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Ben s60v2 ler için ucwebin serisini türkçeleştirdim ucwebi çok iyi bilirim en güzel tarayıcılardan biridir ucweb yakında s60v5 uygulamalarıda türkçeleştirmeye başlayacağım sözün kısası ucwebi tavsiye ederim

- - - Eklendi - - -

Ben s60v2 ler için ucwebin serisini türkçeleştirdim ucwebi çok iyi bilirim en güzel tarayıcılardan biridir ucweb yakında s60v5 uygulamalarıda türkçeleştirmeye başlayacağım sözün kısası ucwebi tavsiye ederim

Kesicicihan

Üye
uc browsr en iyisi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

nasi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
ucwebin ara yüzü kötü olduğu için symbian telefonlarında çekilmez hale geliyor opera mininin arayüzu çok rahat symbian için opera daha iyi bence indirmde ucwebi geçecek tarayıcı yok.

Bahaxi

Bahaxi

Üye
oupeng :oke:

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Hasand.

Hasand.

Üye
opera mini MOD LU OLANLARINI İNDİR ( FİREFOX, İNTERNET EXPOLER ...) MODLULAR DAHA İYİ BENCE:oke:

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Hepsini kullandım. En iyisi ve hızlısı Opera Mini 7.1 diyorum.

Üst Alt