en guvenli alisveris sitesi hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
en guvenli alisveris sitesi hangisi
Arkadaslar ben satis yapmak istiyorum en guvenli site hangisi ve ucretsiz

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Sahibinden ve gittig. bilinenler bunlar zaten

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler yazan arkadaslara sahıbınden.com kullanıyorum

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
gittigidiyor
eBay
(gittigidiyor zaten eBay'in Turkiye sitesi :))

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
sanalpazar'da sahibinden kadar güvenilirdir.Zaten sahibindenin GET sisteminin aynısı orada "Cep Bekçisi" adı altında var.Satış yapacaksan zaten senin güven problemin olmaz.Hepsine birer ilan aç gitsin :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
sanal pazar güzel mi

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
donanımhaber ile işbirliği olduğundan dolayı aynı zamanda donanımhaber üyesiysen satış yapman baya bir kolaylaşıyor.En büyük avantajı o zaten.Dediğim gibi sahibindene de, sanalpazara da koy ilanını sonuçta para almıyorlar ilan açmak için.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Gitti gidiyorda para aliyor ilanlar icin

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Gitti gidiyorda para aliyor ilanlar icin

Sahibinden ve cepbekçisinde öyle bir durum yok dediğim gibi.Sadece ekstra bir şeyler istersen para alıyorlar.Birde ürünü GET'li ya da CepBekçili yaparsan ürün fiyatından belirli bir miktar komisyon alıyorlar.Tabi bu komisyonu hesaplayıp ürünün orjinal fiyatına ekleyebilir, böylece komisyonu alıcıya ödetebilirsin.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Sahibinden ve cepbekçisinde öyle bir durum yok dediğim gibi.Sadece ekstra bir şeyler istersen para alıyorlar.Birde ürünü GET'li ya da CepBekçili yaparsan ürün fiyatından belirli bir miktar komisyon alıyorlar.Tabi bu komisyonu hesaplayıp ürünün orjinal fiyatına ekleyebilir, böylece komisyonu alıcıya ödetebilirsin.
Sahibinden comda oyle yapiyroum

Üst Alt