İndeks En Güncel ve En İyi Antivirus Uygulamaları | 2016-12 ''Yeni''

Sponsorlu Bağlantılar

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
En Güncel ve En İyi Antivirus Uygulamaları | 2016-12 ''Yeni''
Google Play üzerinde Android cihazlar için geliştirilmiş bir çok antivirus uygulaması mevcut ancak en iyi hangisi daha doğrusu en güvenilir olanlar hangileri olduğu konusunda tereddütte kalıyoruz..

Antivirus uygulamalarını test eden ve sertifika veren bağımsız bir kuruluş olan AVTEST tarafından gerçekleştirilen en güncel test sonuçlara göre antivirus uygulamalarından en sorunsuz olanları sizinle paylaşmak isterim.

Not: Bu konuda AVTEST tarafından %99 un üzerinde olumlu sonuç alan uygulamalar listelenmiştir.

Avast Mobile Security
Antivirüs - Avast Mobile Security & Antivirus v5.10.1

Antivirüs - Bitdefender Mobile Security & Antivirus v3.2.80.98

Clean Master (Boost AppLock)

CM Security-Uygulama Kilitleme
Güvenlik - CM Security AppLock AntiVirus v3.0.1 Build 30016047 Beta

Intel Security McAfee Mobile Security
Antivirüs - Intel Security McAfee Mobile Security v4.7

Kaspersky Antivirus & Security
https://www.maxicep.com/forum/konu/kaspersky-antivirus-security-v11-12-4-1616-ser ial-key.980399/

Norton Security and Antivirus
Antivirüs - Norton Security ve Antivirus Premium v3.17.0.3200

AhnLab V3 Mobile Security

Avira Antivirus Security
Android için Avira Antivirus Security v4.5 [Orjinal Türkçe]

BullGuard Mobile Security

ESET Mobile Security & Antivirus
Antivirüs - Eset Mobile Security & Antivirus Premium v3.8.0.882.0 + ser ial-Key (2017)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
AVG AntiVirus – Android™ programını da ekler misiniz?
Ben Z3 cihazımda AVG Protection – Xperia™ yazılımını kullanıyorum ve gerek güvenlik olarak olsun gerek performans olarak her yönüyle çok iyi ve şiddetle tavsiye ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
AVG AntiVirus – Android™ programını da ekler misiniz?
Ben Z3 cihazımda AVG Protection – Xperia™ yazılımını kullanıyorum ve gerek güvenlik olarak olsun gerek performans olarak her yönüyle çok iyi ve şiddetle tavsiye ediyorum..

AVG nin puanı %99 un altında olduğu için eklemedim listeye..

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
AVG nin puanı %99 un altında olduğu için eklemedim listeye..
Nasıl olur hocam, siz neye göre ve hangi analizlere göre değerlendiriyorsunuz ki?
Şu an yabancı kaynaklarda ve mağazasında en en çok indirilenler de ve puanı en yüksek olarak ilk 3 sırada yer alıyor.
Ayrıca madem öyle diyelim, ss'deki Avg'yi de silseydiniz :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bağımsız test şirketi "Avtest" in sonuçlarına göre derleme yaptım.. konuda belirtmiştim.
Not: Bu konuda AVTEST tarafından %99 un üzerinde olumlu sonuç alan uygulamalar listelenmiştir.
En son gerçek zamanlı Android malware ve son bir ay içindeki malware tespiti testinden %99 alması gerekiyor. indirme sayısı vs ile sıralama yapmadım.

Üst Alt