EN ÇOK TARAFTAR HANGİ TAKIMIN?

Sponsorlu Bağlantılar

En çok taraftarı olan takım hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    8
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
EN ÇOK TARAFTAR HANGİ TAKIMIN?
Hadi bakalım!!TÜM TARAFTARLAR!!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu anket oncedende yapıldı sonuc FB cıktı ;)

muraoyak

Üye
tabiki fb başka ne olabilirki :D:D:D:D

curunan

curunan

Üye
sitedeki Fenerbahçeli üyelerimizin çokluğundan anket sonuçu şimdiden belli :D

yuubi

Üye
anket sonucu çıktığında konuşun arkadaşlar her zaman her yerde tabikide :artı: GALATASARAY :artı:

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
yuubi nin soledigi gibi anket sonucunu bekleyelim :)

mayday_

Üye
evet arkadaşlar bu sitede febe taraftarları fazla oldugu kesin o yüzden bu anket saçma olmuş

prince of hell

prince of hell

Üye
GS :artı:

Haberci

Haberci

Üye
Beşiktaş ı tutarım ama her zaman iyi oynayan kazansın ve maçı hak eden alsın isterim.ama bu her zaman da istemekle veya oynamakla da olmuyor.:) Fanatik değilim.Ben şuna inanıyorum atamayana atarlar sözü her zaman geçerli oluyor sanıyorum.Ayrıca yapılan anketler hiç bir zaman kat i olarak doğruyu göstermez (her zaman hile kapısı açıktır :) )sadece anketi yapılan yer için lokal bir uygulamadır kimse alınmasın :) Saygılarımla...

samatyalı

Üye
forza bjk

Hacker515

Üye
Forever BEŞİKTAŞ !
Ne mutlu Beşiktaşlıyım diyene!

the_patriot

Üye
3-4 kadıkoy hatırası

tabiki BJK

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sorman hata tabiki.... :)

nefendus

Üye
tabiki bjk !!!!!

serdar1

Üye
beşiktaş

MiCoX

Üye
Görüldüğü Gibi Gs Ve BjK eŞit....fener azınlıkta

Quattro

Quattro

Üye
sadece <span style='font-size:14pt;line-height:100%'>REPUBLİC </span><span style='color:blue'><span style='color:orange'><span style='color:blue'>OF FENERBAHÇE</span></span></span>......

Caine

Caine

Üye
burdaki ankette sadece bu sitedeki takım taraftarları belli olacak. bu sadece site icidir. o yuzden bildiğimiz bir ufak anket niyetine katılırız. ama unutmayınki şimdiye kadar turkiyenin en once gelen ar-ge lerinin arastırmasında hep birinci takım olarak 1. galatasaray, 2. fenerbahçe,3. de beşiktaş cıkmıştır. yani bu ufak anketi bir sınır olarak düşünmeyelim lutfen... ;;) :hoho: ;;) 8) :) :D :oke: alayına isyannnnn,ölümüne ultraslannnnnnnnnnnnnnnn

Caine

Caine

Üye
Quttro siz hala kendinizi cumhuriyet mi snaıyosunuzzzz. hahahahaha neyin cumhuriyeti bu senerldir anlamadım abisi.olsa olsa kasabadır sizin cumhuriyet sandığınız. diliniz,dininiz,bayrağınız,toprağınız,yasanız,şehirleriniz,haritalarda yeriniz mi varrrrrrrrrrr hahahahahaha lutfen kendimizi kandırmayalım arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

aslanmaske

Üye
Originally posted by franck_ribery@Apr 20 2005, 06:51 PM
burdaki ankette sadece bu sitedeki takım taraftarları belli olacak. bu sadece site icidir. o yuzden bildiğimiz bir ufak anket niyetine katılırız. ama unutmayınki şimdiye kadar turkiyenin en once gelen ar-ge lerinin arastırmasında hep birinci takım olarak 1. galatasaray, 2. fenerbahçe,3. de beşiktaş cıkmıştır. yani bu ufak anketi bir sınır olarak düşünmeyelim lutfen... ;;) :hoho: ;;) 8) :) :D :oke: alayına isyannnnn,ölümüne ultraslannnnnnnnnnnnnnnn
[post=35189]Quoted post[/post]​
katılıyorum ribery herşeyi söylemişsin bize bişey kalmamış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt