Emre Belözoğlu evlilik yolunda!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Emre Belözoğlu evlilik yolunda!
Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, 2008-2009 sezonunun devre arasında evlenmeyi planladığını kaydetti.
Fenerbahçe Kulübü'nün aylık dergisinin ağustos sayısının tanıtımı kulübün resmi internet sitesinde yapıldı.

Dergide yer alan Emre Belözoğlu röportajıyla ilgili bilgilerin de verildiği tanıtımda Emre'nin, Fenerbahçe'ye transferinin ayrıntıları, askerlikte geçirdiği günler ve sarı-lacivertli takımdaki geleceği gibi konularda açıklama yaptığı, askerlik görevi öncesi nişanlandığı müstakbel eşiyle devre arasında evlenmeyi planladığını bildirdiği ifade edildi.

Babasının koyu bir Fenerbahçe taraftarı olması nedeniyle çocukluğundaki ilk formasının bir Fenerbahçe forması olduğunu anlatan Emre'nin, sarı-lacivertli kulüpte en az 8 yıl futbol oynayacağını söyleyip, futbolu Fenerbahçe'de bırakmayı düşündüğünün sinyallerini verdiği belirtildi.

Emre'nin, Can Bartu ve Cemil Turan gibi Fenerbahçe'nin sembolü futbolculardan birisi olmayı hedeflediğini açıkladığı da kaydedildi.

schumici

schumici

Üye
emre çok kaliteli bi futbolcu sembol olması benim pek umrumda değil çıktığı her maçta canını dişine taksın yeter:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
emre çok kaliteli bi futbolcu sembol olması benim pek umrumda değil çıktığı her maçta canını dişine taksın yeter:oke:
evet gerçekten emre çok mücadeleci bir oyuncu zaten kalitesi ortaa oyuncunun. insanlık yönüde çok iyi bir oyuncu. umarım hem emre hem fenerbahçe çok iyi işler yapar. yorum için teşekkürler kardeşim.

schumici

schumici

Üye
evet gerçekten emre çok mücadeleci bir oyuncu zaten kalitesi ortaa oyuncunun. insanlık yönüde çok iyi bir oyuncu. umarım hem emre hem fenerbahçe çok iyi işler yapar. yorum için teşekkürler kardeşim.

iyi dileklerine sonuna kadar katılıyorum kardeşim ben teşekkür ederim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...