Empire Defense

Sponsorlu Bağlantılar

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
Empire Defense
Açıklama
Empire Defense is portable tower defense experience. Featuring open maps, upgrades, achievements and nice graphics.

A free version is also available

indirebilirsinz :oke:

Ekli dosyalar

saltiks

saltiks

Üye
BU OYUN HARİKA ARKADAŞLAR . oyunu oynayıpta bilgisi olanlardan yardım istiyorum.
oyunda ki stratejiyi çözdüm de . şu 4 puana alınan zımpırtı ne işe yarar bir şu havadan geçen kuşları bir türlü vuramıyorum. nasıl bir yöntemle bertaraf ederim.

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın:oke:

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
sende saolasın

ßUr@k

ßUr@k

Üye
saol

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
;);)

qwertycuma

qwertycuma

Üye
arkadaşlar; indirinler oyunların bir listesini koysa da ne olduğunu bilerek indirsek süper olur.

Heronos

Üye
emegone saglık tam kurmayı bılmıyorum ama denıcem sanırım yenı klasor atıp ıcıne atıcaz galıba yanı

Noks

Noks

Üye
aldıgım zaman yüklücem artık :D

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
abi bu teli aldım kalkamıyorum başından liseliyiz ya biz ders çalışamıyoruz :) napıcaz bakalım hadi hayırlısı ellerine sağlık abi

salo74

Üye
teşekkürler

axu35

Üye
teşekkürler

alonepurlin

Üye
4 puanlık olanların üzerine yavaşlatma ve güç arttırma zıbıdıları koyuyorsun 100 puanla,kurduğun her kulenin üzerine tıkladıktan sonra, kuleleri geliştirebilirsin, kuşlar için büyük ok ve elektrik gönderen başlıklar var onları kullanman lazım kuleleri geliştirerek. 4 Puanlık demir kuleleri bu atış eden kulelerin yakınlarına koyman lazım etrafındaki kulelerin atış gücünü ona göre arttırıyor.

.history.

Üye
Çok harika teşekkürler.

OxHy

Üye
Bu oyunda ilk turu geçen varmi ya +30 gibi lvl lere geldim ama daha diger turlari açamadim çok zor birde çok az para veriyo .
Sizce okçulari gelistirincemi daha iyi yan yana alincami daha iyi ilk turlar için .

mkurtt1996

Üye
ben ılkını tıoplasan 40 kereden fazla bıtırdım cok guzel oyun ama obur harıtalar acılmıyo sınır oldum acabılen varsa naıs oldgunu solerse hos olur

pttosman

Üye
bu oyunu indirdim tele attım bir fincan kahve logosu çıktı kur dedi okeyledim dosya bulunamadı dedi pıratigi nedir yazarsanız memnun olurum teşekkürler

Heronos

Üye
oyun demo verıonu ondan arkdaslar altında verıon parası yazılmıs ama ben bulamadım fulunu bulan varsa banada bıldırsın

saatsavar

Üye
ellerine sağlık

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
bu güzl oyunu güncel tutalım
rica ederim :oke:

Üst Alt