Emimevim, ev sahibi yaptığı ailelere tapularını verdi

 • 6 Kasım 2010
 • 403 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Emin Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen Eminevim projesi kapsamında, ev sahibi olan Ankaralılara evlerinin tapuları teslim edildi. Tapu teslim töreninin sunuculuğunu ünlü sunucu Yaşar Alptekin yaptı.

  Keçiören'deki Çeşni Konağı'nda gerçekleştirilen törene Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün'le birlikte Şirket Genel Müdürü İbrahim Conkar ev sahipliği yaptı. Sunuculuğunu Yaşar Alptekin'in yaptığı tören sırasında Eminevim kampanyasına katılan ailelere evlerin tapuları teslim edildi. Ev sahibi olan aileler, tapularını Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Üstün'ün elinden aldı.

  Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, organizasyonun yirmi senedir devam ettiğini ve birçok kişiyi otomobil sahibi yaptıklarını kaydederek son 5 yıldır ise vatandaşları ev sahibi yapmaya başladıklarını söyledi. Üstün, "Otomobil ve ev alma imkanı olmayan, faizli almak istemeyenler, veya bankadan almak istemeyenler için bir yöntem ve yol. Bu şekilde binlerce aile otomobil sahibi oldu, yüzlerce aile de ev sahibi oldu ve oluyor. Buradaki bütün mesele insanların bize güvenmiş olmaları. Biz de 20-25 yıldır bu işi yaptığımız için referansımız var, bir sıkıntı olmadı. Tüm mesele bu işi anlamaları, incelemeleri ve bize güvenmeleri." diyerek kampanyanın devam ettiğini sözlerine ekledi.

  Emin Şirketler Grubu Genel Müdürü İbrahim Conkar ise yaptığı açıklamada, kampanyanın en büyük özelliğinin faize bulaşmaması olduğunu ifade ederek, "Faiz olmayınca maliyet düşüyor. Bu da imece usülüyle sağlanmış oluyor. Kişiler gruplar içerisinde birbirlerini ev ve araba sahibi yapmış oluyor." diye konuştu.

  Törende, kampanya çerçevesinde ev sahibi olan 12 kişiye tapuları teslim edildi.

  (CİHAN)
   


  Yazan: HeiLmasTer®
 2. yakından takip ettiğim bir sistem...inşallah birçoğuna örnek olur...
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 04:57