email ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

jason

Üye
beyler sx1 in kini biliyormusunuz

tameriscen

Üye
arkadaşlar bu mail, agile vs programları kb hesabı çalışıyor.
aldığınız yada gönderdiğiniz verinin miktarına bağlı.
turkcell'de 60 kb: 1 kontür deniyor. gerçi ben inanmıyorum ama. söylenenler bu.

wapcimor

Üye
yahoo oluyor iddaya girmeyin.ben yahoo,turkcell,yenimail kullanıyorum.yahoo pop3 actıktan sonra setting wizard hallediyo.profimail kullnaıyosan ssl korumasını ikisindede kapalı yap olur. ;)

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by wapcimor@Oct 15 2005, 07:46 PM
yahoo oluyor iddaya girmeyin.ben yahoo,turkcell,yenimail kullanıyorum.yahoo pop3 actıktan sonra setting wizard hallediyo.profimail kullnaıyosan ssl korumasını ikisindede kapalı yap olur. ;)
[post=191905]Quoted post[/post]​

oke saol denerim ;)

eon

Üye
Originally posted by wapcimor@Oct 14 2005, 11:13 PM
kıbrıs da hangi hat kullanıyosun onu söylersen iyi olur.orda turkcell filan sa olur.
setting wizardla e postaya tıkla ayarlar yapılıksa direkt e posta bilgilerini sorar.
yapılık değilse ewet demenle yapar.
[post=191373]Quoted post[/post]​

kktcell ( yani kuzey kibris turkcell) kullaniyorum. walla denedim, enteresan sekilde turkcell'in ayarlarini yuklemeye kalkti, kktcell ile turkcell farklidir diye dusundum ilk anda...ok dedim , sorun degil cunku, daha sonra silebilirsin. sonra email'lere gecti , yahooyu sectim. yukledi . sonra denedim olmuyor. halbuki ben gmail'e girebiliyorum. security port ve apop'larla ilgili bir problem bence. onlari degistirdim , birkac secenegini denedim. kesinlikle girmiyor. bu arada setting wizard'in yaptigi ayarlarla benim yahoo icin daha onceden yaptigim ayarlar ayniydi. yani setting wizard bence konuyla ilgisi olmayanlar icin, biraz daha advanced bir kullaniciysaniz, her turlu email ayarini kendiniz de yapabilirsiniz? ( gmail gibi...). neyse yahoo'dan umidimi kestim, gmail var yeter :)

wapcimor

Üye
6630 için setting wizardla yapacak sın ayarları.ne de olsa turkcell miş.
sonra da yahoo pop3 destegini acacaksınbaska bisey yapmadım ben.baglantı ayarlarının turkcell internet olmasına dikkat et

eon

Üye
pop3 destegini nerden aciyorsun ki tam anlamadim. ustelik dedigim gibi manuel ayarlardan da ben yapiyorum, ve pop3 olarak da isaretlerdim zaten tel ayarlarinda. web'den mi pop3 destegini acmak lazim, baktim ben web'e ama oyle bir ayar goremedim.

wapcimor

Üye
dostum yahoo dan adresine giriyosun yukarıda hesabım var(my accounts)sonra şifre ister yazarsın sonra yan tarafta posta(mail)yazan yere gir sag tarafta pop erişimini göreceksin oraya tıkla ordan pop erisimini acıp save de.artık pop3 acılmıstır.ayarları manuel yapma. setting wizardla yap.inşallah yardımcı olmusumdur.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
karde pop3 diye bir şey yok dediğin yere kadar geliyorsun hatta (pop) yazıyor ama yanında diğer pop3 emaillerine burdan ulaşman için bi menü koymuşlar yani pop3 aç kapa diye bir yer yok gerçi ben türkçe dil desteği ile kullanıorum ama sanmıorum galiba yahoo da po3desteğini kaldırmış :(

metintekin

Üye
en iyisi gmail. ben bablar gibi telden açıyom maili.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
@turkcell.com ;) alternatif

wapcimor

Üye
pcm@ster inanmıyosun ama
bak resimlere

bu pop desteginin acılması.

bu da outlook expres

eon

Üye
Originally posted by wapcimor@Oct 17 2005, 07:14 PM
dostum yahoo dan adresine giriyosun yukarıda hesabım var(my accounts)sonra şifre ister yazarsın sonra yan tarafta posta(mail)yazan yere gir sag tarafta pop erişimini göreceksin oraya tıkla ordan pop erisimini acıp save de.artık pop3 acılmıstır.ayarları manuel yapma. setting wizardla yap.inşallah yardımcı olmusumdur.
[post=193420]Quoted post[/post]​

dostum sagol da oyle bir secenek yok ki bizde, sen yahoo plus mi kullaniyorsun. yani bir ucret odedin mi yahoo icin? pcmaster'a katiliyorum, oyle bir pop3 destegi yahoo'da yok. sadece pop3 olan diger maillerine ulasman icin o kisim... senin bu yahoo hangi yahoo ki :)

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye

kardeş yok işte bizde yalan söylemiyoruz ok ;)

eon

Üye
Originally posted by PcM@STéR@Oct 21 2005, 01:47 PM

kardeş yok işte bizde yalan söylemiyoruz ok ;)
[post=195979]Quoted post[/post]​

:artı:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
"eon" sen nasıl Pop3 erişimli yahoo kullanıorsun hangi ülke kaydı ile yaptın ?

eon

Üye
Originally posted by PcM@STéR@Oct 21 2005, 06:30 PM
"eon" sen nasıl Pop3 erişimli yahoo kullanıorsun hangi ülke kaydı ile yaptın ?
[post=196179]Quoted post[/post]​

yaaa bende tel'den pop3 yahoo'ya giremiyorum zaten. diger arkadas diyordu yaaa netten pop3 ayarlarini acin diye, sen de gosterdin bizde oyle bir secenek yok, bende onayladim senin cevabini.... yoksa yahoo pop3 6630'dan girmeyi basaramadim. gmail kullaniyorum ama... daha onceki formlarda onun ayarlarini vermistim.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
ok ;) ramzanlık'tan olsa gerek

eon

Üye
Originally posted by PcM@STéR@Oct 24 2005, 02:18 PM
ok ;) ramzanlık'tan olsa gerek
[post=198093]Quoted post[/post]​

olabilir bazen bende boyle oluyorum, birsey degil :) takma kafana:)

wapcimor

Üye
aha welle yok pop3.siz ne zaman üye oldunuz.ben üye olalı 6-7 ay oldu.plus da kullanmıyorum

Üst Alt