Elveda!! (şaka değil)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Elveda!! (şaka değil)
Merhaba,

Birkaç gün sonra ayın 29 unda maxi deki 2'ci senemi dolduruyorum, acısıyla tatlısıyla tam 2 sene geçti, bir yılı yönetici olarak tam 2 sene. Kiminle ara ara tartıştık kimi ile şakalaştık, kimine yardım ettik, kiminden yardım aldım, bazen iyi konulara imza attım binlerce hit aldı, bazen hitsiz konular geri sayfalara kaydı. Ve şimdi.. ? :(

Kimin ne zaman ne ile karşılaşacağı belli değil,

Uzun zamandır nasıl olur nasıl yaparım diye düşündüğüm bir karar vardı, söylemesi inanın çok acı , yönetimden ayrılmak! Önümde bir süreç var; KPSS: geçen sınav yazın ortasında olmuştu 57 aldım, daha işin farkında değildim, ama şimdi ...? çalışmam lazım çünkü rakiplerim çalışıyor. ilahiyat sınavları var ilk sınav öyle böyle geçti , bir şekilde bitirmem lazım, eğitim seviyasini bir seviye daha üst seviyeye yükseltmeliyim, yoksa göreve girme samanlıkta ineyi bulma anlamına geliyor.

Çok düşündüm ama net alemine bir süre ara vermeye karar verdim.

Sizleri biraz maziye götüreyim,
O zamanlar daha yeni üyeyim ve niçk balaban6162 ve de Ozanın kim olduğunu bilmiyordum:)
balaban6162' Alıntı:
dosya ekleme yapmamamın nedeni baska siteler dosyaları 30 gün gibi kısa bir süre sonra siliyor buda hem benim hemde forum icin sorun oluyor. dosya eklelemememin nedeni bu. Yetkiyi verirseniz ekleme yaparak bunu zize kanıtlayacağım. bu yetki bana bir fayda saglamayacak bu yetkiyi sadece forumun faydasına ıstiyorum gereğini sizden rica ediyorum
Negative' Alıntı:
Selam

Dosya Ekleme yetkiniz verildi yeni konu açımlarında en altta dosya ekle / düzenle butonu ile izin verilen boyut ve tür ler dahilinde dosya ekleme yapabilirsiniz

Lütfen eklemeden önce sitede var olup olmadıgından emin olun.
+ Siteye eklenecek kadar önemli içerikleri paylaşınız.
+ Büyük boyutta dosyaları rapidshare tarzı sitelere eklemeye devam edebilirsiniz.
+ Eklediginiz içerigin önizlemesi varsa onu da ekleyerek otomatik önizleme görüntüsü yapmış olursunuz.

İyi Forumlar

Ve bini şok eden PM
leiche' Alıntı:
1. senin diğer üyeliğini bilmekteyim !
2. bu site türkiyenin en büyük siteleri arasındadır !
3. herkes dosya ekleyemez bu o kadar kolay değil. önce emek etmek lazım. bu hem emek denleri ayrt ediyor hemde gelen giden dosya eklese dosya kirliliği olur bunu engelliyor.
4. uyarı veya bana ! biz yönetim olarak buna harşıyız fakat kurallar çerçevesine uymayan saygısızlık yapan spam msj ve. yapan üyelerde uyarıyı hak etmiyor değil !
5. kimse kafasına göre konu silmez sadece ahmakça açılmş konular ve görünü kirliliği ani tekarlı konular silinir ki bunu yapan bir kaç üye var. her yaptığını paylaşım sanan.
6. bu site maxipuan sistemiyle neredeyse gelirinin tamamına yakınını üyelere kontör olarak dağıtıyordu. Utanmaz nickli kötü niyetli üyeler yüzünden sona erdi. önüne geln tşk mesajıyla kontür istemeye başladı. o sorun değilde forumda spam msj kirlilii başladı.

7. söyleyecek çok şey war ama forumun işleri daha önemli :)
ha bu arada balaban6162 nickli dostumuz ! inşallah bir tesadüftür UTANMAZ nickli şahsiyetsizin senle aynı pcden girmesi ve bu tür şeyleri yazması.

ii forumlar.
Bilmiyorum maxideki en kötü anım bu olsa gerek,:ağlarım:

Tarih : 18.09.2008, 10:50:18 , Ozana niçk değişikliği için PM atmışım,
balaban6162' Alıntı:
Sayın admin kardeşim. Bu siteye üye olurken acele ettiğimden dolayı nick seçmede biraz yanlış seçim yaptım sayılır. Bu yüzden senden veya yetkililerden (balaban6162) nick imi (OFLURECEP) olarak değiştirilmesini rica ediyorum.
Gelen çevap şu;
Negative' Alıntı:
Tamam deiştirdim hayırlısı olsun :)

iyi günler

Ve ilk yetki istmemem,
Negative' Alıntı:
OFLURECEP' Alıntı:
Negative' Alıntı:
OFLURECEP' Alıntı:
slm. futbol bolumunde , futbol anketleri bolumu var. sedece burada yonetıcılık almak istıyorum. bu bolum cok durkun. yetkı alırsam gunluk ve haftalık anketler bile acılabiler. benımde bir emegım olsun istıyorum. yerdımcı olabılırmısın?
Öyle bölümler için tek tek ufak çapta yönetim yetkileri vermiyoruz .. :(

o zaman futbol bölümünün tamamında yetki alabilirmiyim.
Şu an bahsettigin bölümlerde aktifliğe ihtiyaç var evet ama şu an yöneticiye ihtiyac oldugunu düşünmüyoruz. Zira biz yöneticileri sadece aktif olsun konu açsın cevpa yazsın diye değil, ihtiyaç durumunda vermme taraftarıyız her zaman.

Yöneticilere sorarım bir takım gelismeler olursa haber veririm.

iyi geceler

OFLURECEP' Alıntı:
Selam. Profilde yazılan yazıyı bende yazdırabilirmiyim. Eğer yazabilirseniz. Sizden piram "MAXI KARTAL" yazabilirmisiniz. Kolay gelsin şimdiden teşekkürler.
Negative' Alıntı:
5000 mesaj ve üstü olmalı veya ayın üyesi olman lazım bir kereligine :oke:

Zaten calismaların güzel inş birgün olacaksın yeterli seviyeye gelince . :sn:

Veeeee tarihi an, yönetime Mahmut tarafından önerildim, Ozanın PM si
Negative' Alıntı:
Recep Selam,

[email protected]

Msn adresini ekledim, dogru degil mi ?
Biraz konusalım .. :)

ve yönetime girdik, iyisiyle kötüsüyle yönetimde bir yıldan fazla zaman geçirdim, ve şimdi ayrılık vakti, aslında 1 Nisan benim için bir deneyim olacaktı ama bırakmadınız ki alışayım :ehe

Gelecek Perşembe gecesi (27 mayıs) Yetkilerimi bırakıyorum.
Yeni halim,

Neyse artık alınmış bir karar. Duruma göre tekrardan geri dönme olasılığı var ama 6 aymı olu, 1 yıl mı olur bilemiyorum!:hmmm

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Vayy Nurettin abiye(leiche) bak..
En kısa zamanda tekrar geri dönmeni isteriz:)Çalışmalarında başarılar dilerim.İnşallah istediğin sonuca ulaşırsın abi.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Geleceğin için güzel bir karar vermişsin. Hayatta başarılar dilerim. seni tekrar buralarda görmek isterim. :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Hayırlısı ne ise o olsun Recep ...

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
inşallah hakında en hayırlısı olur eğitim hayatında başarılar dilerim

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Hayatında başarılar...Umarım sınavların istediğin gibi geçer...Güzellikler seninle olsun...En kısa sürede görüşebilmek dileğiyle...:bye2:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Allah yolunu açık etsin kardeş haırlısı neye o olsun. Video süper olmuş ellerine sağlık

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ben siteye girdiğimde hukuk fakültesi son sınıfa gidiyordum ve iddia ediyorum tıp eğitimi ile beraber dünya üzerindeki en zor 2 eğitimden biridir. Üstelik ben en zor senesini geçiriyordum. Şu anda ise avukat olmama birkaç ay kaldı, staj da bitiyor. Diyeceğim odur ki "ayrılmak" yerine "azaltmak" senin için daha iyi olacaktır ki az ama öz girersen bu seni motive dahi eder. Sonuçta 24 saat non-stop çalışamazsın. Yok öyle bir şey. Mutlaka kafanı bazen dağıtman gerekecek. Bunu da arada bir siteye girerek yapabilirsin.

Burayı ne kadar sevdiğini biliyoruz hepimiz ki hazırladığın video ve şu konu dahi bunu kanıtlıyor. Bizler senin durumunu zaten biliyoruz; kimse senden eski aktifliğini beklemez merak etme ve kendini bunu sağlamak zoruda da hissetme. Siteye girdiğinde burada harcayacağın yarım saat dahi bizler için çok önemli. O nedenle ben görevi bırakmana karşıyım.
Hasan yaz geldiğinde köye gidiyor ve aylarca siteye giremiyor bile ama görevi bırakıyor mu?.. Onun burada harcadığı 5 dakika dahi önemli bizim için. Senin de öyle.

Yine de hayat senin hayatın. Son karar senin.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Gerçekten üzüldüm ama ne yapalım eğitimde önemli inşallah hayırlısı olur recep kardeşim.

Ozan

Ozan

Admin
Msn de de bir süre konustuk ve çok üzüldüğümü belirttim ama herkes kendi hayatını düşünmeli en başta tabiki bizim de hayatında başarılar demekten öteye yapabilecek yorumumuz yok. Sana her zaman çok ihtiyacımız olacak, gelen giden yerini aratacak ama birgün umarım yine aramızda olacaksın bunu umut ederek yaptıgın ve yapacağın herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim Recepcim :oke:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben siteye girdiğimde hukuk fakültesi son sınıfa gidiyordum ve iddia ediyorum tıp eğitimi ile beraber dünya üzerindeki en zor 2 eğitimden biridir. Üstelik ben en zor senesini geçiriyordum. Şu anda ise avukat olmama birkaç ay kaldı, staj da bitiyor. Diyeceğim odur ki "ayrılmak" yerine "azaltmak" senin için daha iyi olacaktır ki az ama öz girersen bu seni motive dahi eder. Sonuçta 24 saat non-stop çalışamazsın. Yok öyle bir şey. Mutlaka kafanı bazen dağıtman gerekecek. Bunu da arada bir siteye girerek yapabilirsin.

Burayı ne kadar sevdiğini biliyoruz hepimiz ki hazırladığın video ve şu konu dahi bunu kanıtlıyor. Bizler senin durumunu zaten biliyoruz; kimse senden eski aktifliğini beklemez merak etme ve kendini bunu sağlamak zoruda da hissetme. Siteye girdiğinde burada harcayacağın yarım saat dahi bizler için çok önemli. O nedenle ben görevi bırakmana karşıyım.
Hasan yaz geldiğinde köye gidiyor ve aylarca siteye giremiyor bile ama görevi bırakıyor mu?.. Onun burada harcadığı 5 dakika dahi önemli bizim için. Senin de öyle.

Yine de hayat senin hayatın. Son karar senin.
Açıkçası böyle bir mesaj bekliyordum senden, şaşırmadım diyebilirim. Hasan görevi bırakması elbette doğru düşmez, sonuçta admin. Bizde bırkmamıştık, hatırlarsınız ki önceki sınavlarda ara vermiştik bunu da konu açarak belirmek süretiyle geçirmiştik, öyle sınavlara girdik ki , bilmeyenler için hatırlatayım, il müftülerin, İlahiyat Fakültesi öğretmenlerinin yer aldığı bir komisyonun bulunduğu sözlü bir sınav, 15 dakika boyunca ne çektiğimi bir Allah bir de oradaki hocalar gördü. Yani 90,000 kişinin girdiği ve ve sadece 5,000 kişinin kazanabildiği bir sınavdı, o sınavı kaybetseydim belki de 4-5 sene daha görev hayal olacaktı. Bunları sınavın benim için nasıl zor olduğunu ve benim için önemini anlamanız bakımından anlattım. O sınavda bile bu ayrılığı düşünmedim, ama şimdiki süreç çok farklı, önümde 3 tane sınav var ve bu sınavların doğrultusun da göreve girme şansım belirlenecek, seneye teçil bitiyor, ama çeşitli nedenler ile uzatma gibi bir şansım var, tabi göreve girebilirsem uzataçağım yoksa seneye askeriz. Kararı alırken zorlandığımı belirtmeme gerek yok sanırım, ama en azından

Bu sınava kadar ara vermeyi düşünüyorum.

Ozanla konuşurken bu konuyu haftaya açaçağımı belirtmiştim, ama malum, haftaya sınav var, bozuk bir moral ile girme olasılığı olacağından önceden açayım dedim. Bir camide görev alabilirsem ki hâlâ öyle bir şey çıkabilir düşük tempoda devam edebilme olasılığı var. Çıkmazsa da yapabilecek birşey yok malesef. Ozana da dediğim gibi neden aslında boş zamanım olupta ayrılma kararını almam değil, mesele boş zamanın çok az olduğu, sonuçte sadece foruma değil, net alemine ara vermeye hazırlanıyorum.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gerçekten üzüldüm ama ne yapalım eğitimde önemli inşallah hayırlısı olur recep kardeşim.

Uygun kardeşim sana daha fazla iş düşecek. Ama altından kalkabileceğine inanıyorum. İnanıyorum ki içim rahat. Nasıl ki Mahmut askere giderken içi rahat gitti şimdi de benim içim rahat. Kısa sürede yönetime alışmış olabileceğini sanıyorum , zaten duruşun bile orayı yönetmen için yeterli. Gsm çok önemli! Bu sitenin önemli bir bölümü, yaz geliyor daha da yoğunlaşacak. Sınavdan sonra mahmutla beraber geri dönersek ( ki umuyorum) bir bölümde (muhteşem 3'lü:ehe) olarak ortalığı kasıp kavururuz :).

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Geleceğinden önemli değil net alemi. Sınavda başarılar , umarım tekrar bizlerle olursun. :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anlayış ile karşıladığınız için hepinize çok teşekürlerimi sunuyorum :op:

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Uygun kardeşim sana daha fazla iş düşecek. Ama altından kalkabileceğine inanıyorum. İnanıyorum ki içim rahat. Nasıl ki Mahmut askere giderken içi rahat gitti şimdi de benim içim rahat. Kısa sürede yönetime alışmış olabileceğini sanıyorum , zaten duruşun bile orayı yönetmen için yeterli. Gsm çok önemli! Bu sitenin önemli bir bölümü, yaz geliyor daha da yoğunlaşacak. Sınavdan sonra mahmutla beraber geri dönersek ( ki umuyorum) bir bölümde (muhteşem 3'lü:ehe) olarak ortalığı kasıp kavururuz :).

Güzel düşüncelerin için sağolasın teşekkürler recep kardeşim için rahat olsun inşallah gidişinle dönüşün bir olur kendine iyi bak.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
siteye istediğin an giriş yapabilirsin Recep .. Fakat sınava 1 kez :oke:

Hayırlısı ne ise o olur İnşallah :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yaaa sen daha gitmedin mi?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bak ya hala burda..:off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt