Elmas Çukuru...

Sponsorlu Bağlantılar

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
warya bunu kesin görmem lazım :rolleyes:

climax

Üye
kafayı yedim terelelli oldum

Nike

Üye
Mükemmel ötesi

gentleman

gentleman

Üye
çok iyi resimler teşekürler

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by sersanem@Oct 28 2005, 12:28 PM
yaw arkadaşlar ben google earth ile bakayım diye araştırdım ama tam olarak bulamadım koordinatlarını falan bilen varmı varsa versinler
[post=200878]Quoted post[/post]​

Adresi bulan olursa paylaşsın görelim ;;)

SANCAR

SANCAR

Üye
abooow ne kadar büyük çukur öle yaw :blink:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
İşçiler paraşütle iniyordur dibe heralde.

yitik savaşçı

Üye
<div class='quotetop'>(sersanem &#064; Oct 28 2005, 11&#58;28 AM) [post=200878]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> yaw arkadaşlar ben google earth ile bakayım diye araştırdım ama tam olarak bulamadım koordinatlarını falan bilen varmı varsa versinler [/b][/quote]

Kilitlenen diğer başlıkta da yazdığım gibi Sibirya&#39;nın doğusunda bir yerleşke...

RockFord Fosgate

Üye
dunyanın en buyuk tualetı))))abı harbıden manyax bısey ya nedır bu bole?????butun sehırden buyuk&#33;&#33;

yitik savaşçı

Üye

Arkadaşlar tahminimce burada elmas çukuru... Ancak sınırlı imkanlarla bu kadar bulabildim... Google Earth kullanan birisi daha derin detaylarda arama yapabilir...

msw

msw

Üye
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Jan 18 2006, 06&#58;30 PM) [post=255687]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(sersanem &#064; Oct 28 2005, 11&#58;28 AM) [post=200878]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> yaw arkadaşlar ben google earth ile bakayım diye araştırdım ama tam olarak bulamadım koordinatlarını falan bilen varmı varsa versinler [/b][/quote]

Kilitlenen diğer başlıkta da yazdığım gibi Sibirya&#39;nın doğusunda bir yerleşke...
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Jan 19 2006, 10&#58;22 AM) [post=256374]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

Arkadaşlar tahminimce burada elmas çukuru... Ancak sınırlı imkanlarla bu kadar bulabildim... Google Earth kullanan birisi daha derin detaylarda arama yapabilir...
[/b][/quote]

Senin dediğin rusyadaki elmas madeni... Bu konuda bahsedilen maden afrikada... Google Earth ten buldum.. Kimberley kentinde...

yitik savaşçı

Üye
msw verdiğin uydu görüntüsü ile fotoğraflar uyuşmuyor... Oysa benim verdiğim koordinatlardaki yüzey şekilleri fotoğraflara birebir uyuyor...

Yineliyorum; Sibirya&#39;nın doğusunda bir yerleşke...

Yerleşkenin adı Mirny. Benden kaçmaz...

msw

msw

Üye
ewt maden Afrikadaki değil Rusyadaki maden ... Zaten resimde karlardan anlaşılıyor ... Madeni google earth te tekrar buldum .. Mirny elmas madeni...

Google earth ü olanlar aşağıdaki linkten dosyayı indirip direk açarlarsa google eart otomatik oraya götürecektir...

<span style="color:red">Download</span>

barabelli

barabelli

Üye
dehset bence ya dunyayı oyuyolar dengeler bundan deısıo paraıcın denge bozuluyo ortalık karısıo

erbay89

Üye
çukr gözü doymazlığı gösteriyorrr