Elit mod mavi buton buton mavi pil avkon2 edit by yaren_dede

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
konu dağılır çünkü iyi ortam olduğu için muhabbet olması normal başarılar şimdiden size

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
konu dağılır çünkü iyi ortam olduğu için muhabbet olması normal başarılar şimdiden size

pil paylaşımı içinde toggle konuşmadığımız sürece sorun yok kardeşim, yani dağınıklık söz konusu değil, nextman abimiz konu içindeki paylaşım harici konuştuğumuz için söyleme gereği duymuş hazırladığı konuyu açınca oradan devam ederiz :)

asigsasi

asigsasi

Üye
en kısa sürede konu açılır dileğiyle

tempestshine

tempestshine

Üye
Ben denedim abi.Gayet işi çalışıyor.Ama ben hala şarj bitti mi kaldı mı anlamıyorum.bana hiç şarj bitmiyormuş gibi geliyor :D ikonlar çok güzel.bir de ikonlar harika olmuş.bu ikonları seviyorum :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Ben denedim abi.Gayet işi çalışıyor.Ama ben hala şarj bitti mi kaldı mı anlamıyorum.bana hiç şarj bitmiyormuş gibi geliyor :D ikonlar çok güzel.bir de ikonlar harika olmuş.bu ikonları seviyorum :)

evet dostum bu iconlar güzel benimde hoşuma gidiyor pil bitme olayı yüzde elliye kadar azalmiyor sonra azalmaya başlıyor , yarın birkaç çeşit daha çıkaracağım bakalım güzel birşey çıkacakmı ortaya :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...