Elinde 6630 u olan varmı? Dosya Yöneticisi Nerde? Ekran Kırıldı Da :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Elinde 6630 u olan varmı? Dosya Yöneticisi Nerde? Ekran Kırıldı Da :)
selam arkadaşlar dediim gibi telefonumun ekranı bozuldu hiç yazı gelmiyor ve ben içindeki mesajları okumak istiyorum.
telefona bi uygulama yükleyip bilgisayardan okunabiliyormuş galiba o uygulamayı telefona yükleyemiyorum pc suite hata veriyor tek şans dosya yöneticisinden telefon hafızasına atıp telefondan girip elle yüklemek ama yolunu bilmiyorum.
elinde 6630 u bulunan bir arkadaşımız bana dosya yöneticisinin yolunu yazabilir mi?
lütfen cevap bekliyorm. iyi forumlar

yunus5055

yunus5055

Üye
Dosya yöneticisini bulsan bile mesajları nasıl bulacan :) en iyisi sen bu işten vazgeç ... Üstelik dediğin biraz mantıksız .. Zaten mesajlar kartta ise tak kartı başka bi s60 v2 tele oku yani ... Yok illa pc diyorsan ... Pc de Gizli dosyaları göster yap ... Kartta system/mail klasörunun içinde bulunuyo mesajlar ... Hex görüntüleyicı ile açtir .. Pc ayarlar zaten kendisi ... Iyi kötü okursun not belgesi gibi ..

yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Dostum dosya yöneticisinden bir program yuklesdm o iş tamam da:) yapamıyorum. Senin dediğin de mantıklı aslında demeyeceğim teşekkürler

yunus5055

yunus5055

Üye
Dosya yüklemesini normalde pc süite yapması lazım ... Ama dediğim gibi en basit yöntem başka bi tel kullan ...

yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
ite yüklemiyor ya sorun çıkarıyor. dediğin gibi yapacaktım ki system klasörü görünmüyor klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster seçtim sonra system klasörlerini gösteri de açtım ama yine görünmüyor

yunus5055

yunus5055

Üye
Allah allah .. Öyle yaptığın zaman kartta ne var yok göstermesi lazım ... O halde tek çaren başka bi tel kullanmak ... Artık bi arkadaşın teline takıp okuttur ... Sonra mesajları not belgesine dönüştür .. Xplore ile filan ... E/ nin En dışana oluştur ... Sonra pcde görünür zaten .. Yine yapamazsan yanına gelecem ben yapacam valla :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt