[Electronic Arts] Worms HD v0.00(19) Symbian^3 Signed

• 4 Mayıs 2011
  • 34146 Okunma
  • 43 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

[video=youtube;yI8VAzkjeAI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=yI8VAzkjeAI[/video]

The original, award-winning, turn-based strategy game.Head into battle with classic weapons like the Banana Bomb. Fight on multiple skill levels, from Easy to Insane. Funny dialogue and amazing animation will definitely keep you worming back for more explosive fun.

İNDİR
    Fileserve
    Uploaded.to

Yazan: Sensation
    gokhanyrd, kartal076, yutkun ve 18 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler

3. tesekkurler beklıyordum geldı ovidekı bızım telefonlarda bulanıktı hosuma gıtmemıstı:evet:

4. sonunda geldi buda iste siradaki GT racing :)

5. Bu oyun şu anda yurt dışındaki mağazada ücretsiz. Ama gt racingi beklemeyin. Satın alınınca sadece tek telefona kuruluyor.

6. ben yurtdisinda yasiyorum magzada GT racing de ucretsiz indirilebiliyor yaklasik 1 haftadir boyle:)

7. tşkkürler

8. O zaman indirip bizimle paylaşabilirsiniz.

polımıo bunu beğendi.
  9. Aynen aynen

10. teşekkürler eline sağlık kardeş

11. teşekkurler

12. Teşekkürler gerçekten uzun zamandır merakla bekliyordum :oke::oke::oke::oke::oke:

13. beyler hadi gozuunuzu seviyim yurtdisindaki magazada ucretsizmis ne guzel :)

inidiirn upload edin bizde oynayalm xparissx dostm paylasirsan sevniriz :oke:

14. gt racer motor acadmy unsigned var isterseniz?

15. tşk

16. teşekkürler efsane oyuna devam :D angry birds yokken worms vardı ;)

17. bir konu hortlatma vaka sı daha....

18. Buna hortlatma diyemeyiz. Arkadaş her konuya yorum yazmıyor ve kullanıpta yorum yapıyor genelde. Bazı arkadaşlar her konuya girip aynı yorumu yazıp çıkıyor. Onlar hortlatma yapıyor.

CanKartaL bunu beğendi.
  19. valla tarihlere hiç bakmamıştım açıkcası oyunun olduğunu bile bugün gördüm :S ama ilk 2 link halen sağlam ;)

----------Eklendi @ 18:45:08 ---------- Yazıldı @ 18:39:45 ----------

teşekkür ederim

20. yaw ben bu oyunu yükledim ama hd falan yazmıyo acaba symbian için başka bi worms daha warmı ?

Yüklüyor...
25/09/2018 - 23:37