ekşi sözlükte izmir...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Üye
    Konu Sahibi
ekşi sözlükte izmir...
bir $ehri eviniz yapan icindeki eski dostlardir. insana yeni tani$ip omur boyu hayatinda kalacak guzel eski dostlar vadederken bu insanlarla 'ta ya da 'da raki-balik yapma $ansini bile tanir. gecenin ikisinde camina ba$inizi dayayip 'u a$arken yalniz birakmaz, ölüme kadar beraberlik teklif eder.

bir yazar kırım için söylemiş, izmirliler içinse şöyle:
izmir'den ayrı kalmayanlar hasretin ne demek olduğunu bilmezler...

günlerin hep cumartesiymişçesine yaşandığı şehir

sokakları deniz
denizi kız
kızları balık kokar diyolar (emin diilim)

bi ucundan bi ucuna 40 dakikada gidebileceginiz kokulu yer. kızları otobüsle bodruma giderken camdan bakip bi tanesini gördüğünüzde "aa izmire gelmişiz lan" dedirtecek kadar güzeldir.

korkunc ucuz bi sehir. 500 dolara web sitesi yapio oranin en buyuk isp'si.

ulan kim demi$ bi ucundan bi ucuna 40 dakikada gidilio diye? o zaman biri bana her gun neden okula 1 saat 15 dakikada vardigimi aciklayabilir mi?

egenin incisi, mukemmel sehir.
arka arkaya yuruyen cadir bayanlar, hizbullah uyeleri yok, kro maho tayfasi yok, otopark mafyasi yok.
heryere yakin (tatil yoreleri babinda), temiz, hava kirliligi yok, cesme mukemmel bi yer.
son iki ayda 30 tane falan sinema acildi, ama gel gorki guzel gruplarin tiyatrolarin uuramadigi bir yer, izmirin kizinada guven olmaz derler.
ama severim nede olsa gurbetteyiz.

sadece bir kere gittim.. bi arkada$imin dedigine göre kizlari güzelmi$ ama izmirli bi kizla evlenilmezmi$.. ha$lanmi$ misira dari, simide gevrek diyorlarmi$..

ve gibi istabul'lularda olmayan tatli ayricaliklari var izmir'lilerin ayrica..

okuldan ciktiktan sonra kordonunda bira icip muhabet ettigimiz, gunesin batisinin ayri bi guzel oldugu sehir

turkiye'de yasanabilecek ender yerlerden birisi, cunku insanlari cok daha uygar istanbul ve ankara'ya gore

palmiye ağaçları, geniş yolları, güzel kızları ve muhteşem günbatımı manzarasıyla, türkiye'nin 'si. olmak vardı şimdi orada...

lağımların pek tıkanmadığı şehirdir

dünya'nın en büyük diskosu. bir oraya bir buraya. zaman zaman katılımcı sayısı çevreden gelenler ile 4-5 milyonu buluyor. kimse eğlenmiyor orası ayrı

konak iskelesinin önünde beni bekleyen şehir. bi 15 dakka gecikebilirim o kadar...

hayatımda hiç görmediğim halde çok özlediğim şehir..

bir şehir ki; mültecisini önce teper, sonra basar bağrına...bi daha bırakmaz!

CEREN

CEREN

Üye
izmir çok güzel bir şehir ne ist benzer nede başka bi şehre
benım aklımda kalan izmir ben hatırladıkça beni mutlu ediyor
lise yıllarımı hatırlatırıyor:( ve insan özlüyor ister istemez sadece 3 gün kaldık ama o 3 günü ne ben ne arkadaşlarım nede antrenörümüz unutmuştur hala
saol paylaşım için güzel oldu gecmişe dönmüş oldum:)

Salihyet

Salihyet

Üye
yok ya, izmirde işim olmaz sakat yer orası :ehe hem kızları güzel diyolar, hemde redtube da başı çekiyolar, ne ayak anlamadım :D :ehe

DefectoR

Üye
    Konu Sahibi
yok ya, izmirde işim olmaz sakat yer orası :ehe hem kızları güzel diyolar, hemde redtube da başı çekiyolar, ne ayak anlamadım :D :ehe
şöyle kafa kırmalık bi smiley yok ki... Abim kafana bi koli yumurta geçirdiğimi düşün sen ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
Sonra bu çocuk izmire neden gelmio ? israf israf, milli servet onlar :ehe hem nike'ın koşusu var, bilmem anlatabildim mi ?:naughty: iyi uçarım, iyi kaçarım 1997 den beri kung-fu kick box:pro: :ehe ne desem daha bilemiyorum :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt