Ekran yatay olmuyor...

Sponsorlu Bağlantılar

sitting

sitting

Üye
    Konu Sahibi
Ekran yatay olmuyor...
Arkadaşlar bende çin malı s3 var. Telefonu ilk aldığımda ekranı yan çevirince ekran yan dönüyordu ama format attıktan sonra yan dönmemeye hatta gps çalışmamaya başladı.

Ekranı otomatik döndür seçeneğini seçiyorum malesef olmuyor.Rotate uygulamasını indirip denedim yine olmadı.

Sensörde sorun olabilir dedim terazi uygulamasını indirdim denemek için gayet güzel çalıştı yani sensörde sorun yok.

Sorun neyden kaynaklanıyor anlamadım.Cihaz rootludur en son sürüm android yazılımı yüklüdür.

Yardımcı olursanız sevinirim...

bluemagic

Üye
Bazı romlarda bu gibi hatalar olabiliyor. Eğer orjinal rom bulabilirsen bu problemi giderecektir.

sitting

sitting

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal romu nasıl bulacağım neye göre araştirma yapmam gerekli?

yunusbulet

yunusbulet

Üye
a bak ama olurmu bilmem telefona zararda verebilir yararlida olabilir . Orjinal olsaydi sorun olmazdi ama seninki cin mali

mst45

Üye
selam arkadaşlar aranızda yeni olmakla birlikte telefonlardanda pek anlamıyorum samsung gt-b3410W ceptelefonum var geçen ay ekranı kırıldı yeni ekran takıldı ancak şimdide ekran dikey halini almıyor yatay bir şekilde kullanıyorum aca problem nedir bazı arkadaşlar yazılımsal bir problem dedi bunun için ne yapmam gerek acil yardım

Üst Alt