Ekran koruyucu film hakkında.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Ekran koruyucu film hakkında.
Ekran koruyucu film almıştım bugün uyguladım tam istediğim gibi oldu fakat ekranda küçük küçük kırmızı yeşil mavi renkler oluştu suyla uyguladığım için sanırım. Kuruyunca düzelir mi?

hunter41

hunter41

Üye
suyla mi uyguladin ilk defa senden duyuyorum dikkat etseydin telefona su kacirip bozabilirdin

-Emre

-Emre

Üye
Ben suyla deil normal uyguladim yine dedigin oldu filmin mat ya da kaliyesiz olmasindan sanirim .d

esokmen

esokmen

Üye
Bende de vardi arkadaslar boyle kirmizi yesil gibi bir sure sonra korktum yani cikardim kendim telefoncuyum fakat ilk defa boyle birsey gordum gittim toptanciya kendime ozel jelatin aldim suanda hic oyle bir durum yok o arkadasin dedigi gibi kaliteden dir muhtemeleb

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
geçmeye başladı. teşekkürler

suyla mi uyguladin ilk defa senden duyuyorum dikkat etseydin telefona su kacirip bozabilirdin

hafif nemli. su kaçacak yerlere dikkat ettim ayrıca telefonu değil filmi ıslattım hafif

Kerim.

Kerim.

Üye
ben mat kullaniyorum bende de var o kucuk noktalar:)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
o suyla yapıştırılmazki kardeş yanlış yapmıışsın :D

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
benım htc one x'imde mat var yaklaşık 5 aydır duruyor hiç birşeyi yok hemde o plastik mat koruyucuyu onunde plastik bi parça daha var ondan ayırıyorsun sonra mat ekran koruyucuyu yavaşca telefona yapıstrıyon tabi ondan once telefonu üstünde toz kalmıcak şekilde siliyon. daha sonrada bi kart yardımıyla ekran koruyucusunu yapıstrr

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
benım htc one x'imde mat var yaklaşık 5 aydır duruyor hiç birşeyi yok hemde o plastik mat koruyucuyu onunde plastik bi parça daha var ondan ayırıyorsun sonra mat ekran koruyucuyu yavaşca telefona yapıstrıyon tabi ondan once telefonu üstünde toz kalmıcak şekilde siliyon. daha sonrada bi kart yardımıyla ekran koruyucusunu yapıstrr

Hallettim altında su kalmış yıkadım kuruttum taktım oldu

CasuS_87

CasuS_87

Üye
su mu :hmmm telefoncu benim telefona ekran koruyucu yapıştırırken su felan kullanmamıstı mesela .. önce güzelce bi sildi ekranı sonra yapıstırdı ve hava kabarcıkları kalmıştı onlarıda bezle silerek halletti :)

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
su mu :hmmm telefoncu benim telefona ekran koruyucu yapıştırırken su felan kullanmamıstı mesela .. önce güzelce bi sildi ekranı sonra yapıstırdı ve hava kabarcıkları kalmıştı onlarıda bezle silerek halletti :)

Öyle yaptım bu sefer zaten 2 türlü de yapıştığında kalkmıyor oynamıyor

tekgöz38

tekgöz38

Üye
bende su ile uyguladım öyle daha iyi oluyo başka türlü tam yapıştıramıyorum.su ile filmi sağa sola kaydırmak daha iyi oluyo sonrada üstünü bezle hafif bastırarak silince cup diye oturuyo hava felan klamıyo.

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
telefonu iyice yıkadinmi abi ne yaptın sen benim de mat ekran. vardı anahtar la kullanınca . yanında çizilmiş ya of en iyi si hangisi sizce

erdi_s

erdi_s

Üye
Telefonun ekrani jelatinsiz cok guzel yaw :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt