Ekran Koruma filmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Koruma filmi
N8 in ilk alındıgndaki filmi cıkardım yenisini takmama gerek varmı cizilirmi ?

Utku

Utku

Üye
gerek yok

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
    Konu Sahibi
Tşkkrler.

Emre-45

Emre-45

Üye
N8 in ekranı çizilmeye dayanıklı ekrandır ama çizilmez ekran değildir.Dikkatli kullanırsanız sorun olmaz ama çizik tabiki de olabilir. Benim tavsiyem baska bir ekran koruyucu takmanız yonunde.

Utku

Utku

Üye
gorilla glass you tube dan izle

Melih Burak

Melih Burak

Üye
Çok dikkatli bakınca çizik var gibi duruyor benimkinde ama atık yapacak bir şey yok =)

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
    Konu Sahibi
bnde yarn gdcmde arada bsluklar kalyr dyolar

serrrkan5561

serrrkan5561

Üye
nokia shoptan 15 tl ye çizilmez ekran filmi aldım, en azından 1 sene götürür heralde.. çok şükür gayette iyi 1 aydır sorun yok .

muratcan1905

Üye
ben koruma filmi kullanmıyorum şahsen ama ekran kesinlikle çizilmez değil çizilmez diye güvenipte anahtar para vs aynı cebe koyma derim bu yüzden ekranım çizildi hani çizilmez ekrandı falan gibi konuları çok gördüm ben.
nokianın böyle bir açıklaması yok arkadaşlar sadece çizilmeye dayanıklı diyorlar kırılmaya dayanıklı maddeler var plastik gibi örneğin ama bunlarda kırılmaz değil sadece dayanıklı. her cam çizilir. ben yinede dikkat et ve o videolara inanma derim .

klancibelgutay

Üye
evet bende nokia dan aldım ekran fılmını bı kac aydırr kullanıyorum gayette memnunum tavsıye ederım

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
bende orjinal korumasi duruyor hala ckarmadim :) gorilla glass izledim o nasil bise ya o da mi koruyucu

accman

accman

Üye
ben de şunu farkettim çizilmez ekran koruyucu elinle uğraşınca çizilmiyor ama anahtarlık bozuk para falan çiziyo nasıl oluyor anlamıyorum..

blackbird48

blackbird48

Üye
arkadaşlar ömür boyu sizinlemi yaşıycak yapmayın ya bu kadarda olmaz dikkat edersiniz olur biter öyle puslu camın arkasından bakar gibimi bakcaksınız ekrana çıkarın filmi çizilirsede çizilsin zaten 1 sene sonra değiştiririz fazla kullanmak kasıo adamı

• Beğen
Tepkiler: iatis
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt