ekran kartı sürücüsü güncelleme acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker_236

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı sürücüsü güncelleme acil yardım
arkadaşlar bende bu sürüm yüklü ATI Catalyst 3.0.804.0 Driver ve ekranda arada saniyelik gidiş gelişler oluyor toshiba dizüstü pc kullanıyorum sizce ATI Catalyst 11.11a Driver sürümünü yüklemeli miyim.ekran karTım AMD radeon HD 6450M

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
isletim sisteminiz nedir?
ve 32bit mi 64bit mi sistem kullanıyorsunuz ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Evet yükle iyi olur farkeder

Burdan desktop, radeon hd series, radeon hd 6xxx seç en sonda işletim sistemini seçip indir

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Evet yükle iyi olur farkeder

Burdan desktop, radeon hd series, radeon hd 6xxx seç en sonda işletim sistemini seçip indir

oguz ufak bir yanlışlık var arkadaş notebook kullanıyor.
notebook graphics > radeon HD series > ATI radeon HD 6xxxM series > işletim sisteminide seçtikten sonra indirip yukleyecek :oke:

• Beğen
Tepkiler: hacker_236

hacker_236

Üye
    Konu Sahibi
isletim sisteminiz nedir?
ve 32bit mi 64bit mi sistem kullanıyorsunuz ?

32 bit windows 7 kardeş

----------Eklendi @ 10:57:50 ---------- Yazıldı @ 10:47:59 ----------

notebook graphics > radeon HD series > ATI radeon HD 6xxxM series > işletim sisteminide seçtikten sonra indirip yukleyecek :oke:

bunu yaptım ama şöyle diyor: bilgisayarınızda uygun olmayan bir donanım/yazılım bulunduğundan AMD catalyst Mobility yüklenemiyor grafik bağdaştırıcınızın bu sürümü desteklenmiyor.grafik sürücü güncelleştirmesi için lütfen dizüstü bilgisayar üreticinize başvurun.

Diyor illa servise mi göndereyim yani

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
slim driver free programını yükle otomatik olarak tarayıp en uygun driverı gösterecektir.
ordan yükleyebilirsin :oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

Sabah Yazdım Dikkat Etmemişim Doğal Olarak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt