Ekran görüntüsü alma

Sponsorlu Bağlantılar

sinerler

Üye
    Konu Sahibi
Ekran görüntüsü alma
Arkadaşlar zenfone 5 im var ve lolipop a güncellediğim gün ekran görüntüsü alabiliyordum şimdi ise tuş kombinasyonunu ve ekran görüntüsü alma programlarını denememe rağmen alamıyorum. Aynı sorun lolipopa güncellemeden önce de vardı

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ekran görüntüsü alma uygulaması ile denediginde bir hata mesajı filan veriyor mu?

sinerler

Üye
    Konu Sahibi
Ekran görüntüsü alma uygulaması ile denediginde bir hata mesajı filan veriyor mu?
Evet mesela "screen capture shortcut free" uygulamasında programı açar açmaz şu hatayı veriyor "sory, this app is not support your Android. Plase tell me your Android device information in order to improve future."

SHS

SHS

Üye
Perfect Screenshot gibi daha iyi bi programı denermisiniz?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Evet mesela "screen capture shortcut free" uygulamasında programı açar açmaz şu hatayı veriyor "sory, this app is not support your Android. Plase tell me your Android device information in order to improve future."

Desteklemiyor yazıyor farklı bir uygulama ile dene bakalım.

sinerler

Üye
    Konu Sahibi
Perfect Screenshot gibi daha iyi bi programı denermisiniz?
Programı yükledim ama ekran görüntüsü nasıl alınıyor bulamadım, güç+ses kısma tuşunu denedim ama olmadı yine.
Desteklemiyor yazıyor farklı bir uygulama ile dene bakalım.
Pss'den sonra "screenshot HD" yi yükledim ilk açtığımda root gerekli olduğu hatasını verdi. Sonra "ekran görüntüsü kolay" adlı programı yükledim bir çok ekran görüntüsü alma metodu var programda, telefonu biraz sallayınca görüntü alıyor sorun çözülmüştür teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb