Öneri Eklentiler Hakkında

tat1994

Üye
    Konu Sahibi
Eklentiler Hakkında
Yaren Dedenin belle refresh hack konusundaki eklenti dosyalar sorunlu .inmiyor sitede değişiklik yapmanız eklentileri bozmuş lütfen yönetici admin arkadaşlardan eklentileri düzeltmelerini istiyoruz...

Tepkiler: yaren_dede
eklentiye en fazla 30 eklenti yükleniyor belki bir kismı silinmiş olabilir

düzeltilmiyecekmi ?

düzeltilmiyecekmi ?

eklenti sınırı sınırsız yapılmadıkça en fazla 30 eklenti yükleyebilir arkadaş ozan abiyle görüşürse arkadaş dosyayı maxicep e yüklemesinde yardım cı olur

Tepkiler: tat1994
Sayi ile alakali degil eski sistemde eklentiyi konu icine aldigim icin hata veriyor.
birkac defa bildirimde bulundum ama olumlu yada olumsuz bir geri donus olmadi.

benim icin duzenlemek 5 dakikami alir ama bildirimde bulundugum halde 1 ayi geckin bir zamandir konu ile ilgilenilmemesi sebebiyle bende onemsemiyorum artik

Tepkiler: Invoke, tat1994, asigsasi ve 1 kişi daha

Ozan

Admin
Yaren Dedenin belle refresh hack konusundaki eklenti dosyalar sorunlu .inmiyor sitede değişiklik yapmanız eklentileri bozmuş lütfen yönetici admin arkadaşlardan eklentileri düzeltmelerini istiyoruz...
Bazı konulardaki eklenti sorunlarının farkındayız, ilerleyen günlerde çözüm üreteceğim bunun için, geri gelecektir..

Tepkiler: tat1994 ve asigsasi

tat1994

Üye
    Konu Sahibi
Bazı konulardaki eklenti sorunlarının farkındayız, ilerleyen günlerde çözüm üreteceğim bunun için, geri gelecektir..
Ozan bey, Yaren arkadaşın konuyu dikkate alın lütfen sonuçta bir emek verilmiş en güzel detaylı belle refresh hack konusunda anlatımı yapmış arkadaşımız konu çöpe gitmesin Teşekkürler

Tepkiler: yaren_dede
Konuyu duzenledim dostum

Tepkiler: Invoke, Nextman, Reşwan ve 2 diğerleri