Eklentiler Hakkında

• 3 Ekim 2013
  • 501 Okunma
  • 8 Cevap

1. Yaren Dedenin belle refresh hack konusundaki eklenti dosyalar sorunlu .inmiyor sitede değişiklik yapmanız eklentileri bozmuş lütfen yönetici admin arkadaşlardan eklentileri düzeltmelerini istiyoruz...

Yazan: tat1994
    yaren_dede bunu beğendi.
  2. eklentiye en fazla 30 eklenti yükleniyor belki bir kismı silinmiş olabilir

3. düzeltilmiyecekmi ?
    ---
    düzeltilmiyecekmi ?

hikmet366 bunu beğendi.

4. eklenti sınırı sınırsız yapılmadıkça en fazla 30 eklenti yükleyebilir arkadaş ozan abiyle görüşürse arkadaş dosyayı maxicep e yüklemesinde yardım cı olur

tat1994 bunu beğendi.
  5. Teşekkürler kardeş

6. Sayi ile alakali degil eski sistemde eklentiyi konu icine aldigim icin hata veriyor.
    birkac defa bildirimde bulundum ama olumlu yada olumsuz bir geri donus olmadi.

benim icin duzenlemek 5 dakikami alir ama bildirimde bulundugum halde 1 ayi geckin bir zamandir konu ile ilgilenilmemesi sebebiyle bende onemsemiyorum artik :)

Invoke, tat1994, asigsasi ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Bazı konulardaki eklenti sorunlarının farkındayız, ilerleyen günlerde çözüm üreteceğim bunun için, geri gelecektir..

tat1994 ve asigsasi bunu beğendi.
  8. Ozan bey, Yaren arkadaşın konuyu dikkate alın lütfen sonuçta bir emek verilmiş en güzel detaylı belle refresh hack konusunda anlatımı yapmış arkadaşımız konu çöpe gitmesin Teşekkürler :)

yaren_dede bunu beğendi.
  9. Konuyu duzenledim dostum

Invoke, Nextman, Reşwan ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 14:35