Öneri Eklentiler Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

tat1994

Üye
    Konu Sahibi
Eklentiler Hakkında
Yaren Dedenin belle refresh hack konusundaki eklenti dosyalar sorunlu .inmiyor sitede değişiklik yapmanız eklentileri bozmuş lütfen yönetici admin arkadaşlardan eklentileri düzeltmelerini istiyoruz...

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

hikmet366

hikmet366

Üye
eklentiye en fazla 30 eklenti yükleniyor belki bir kismı silinmiş olabilir

hikmet366

hikmet366

Üye
düzeltilmiyecekmi ?

düzeltilmiyecekmi ?

eklenti sınırı sınırsız yapılmadıkça en fazla 30 eklenti yükleyebilir arkadaş ozan abiyle görüşürse arkadaş dosyayı maxicep e yüklemesinde yardım cı olur

• Beğen
Tepkiler: tat1994

tat1994

Üye
    Konu Sahibi
eklenti sınırı sınırsız yapılmadıkça en fazla 30 eklenti yükleyebilir arkadaş ozan abiyle görüşürse arkadaş dosyayı maxicep e yüklemesinde yardım cı olur
Teşekkürler kardeş

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Sayi ile alakali degil eski sistemde eklentiyi konu icine aldigim icin hata veriyor.
birkac defa bildirimde bulundum ama olumlu yada olumsuz bir geri donus olmadi.

benim icin duzenlemek 5 dakikami alir ama bildirimde bulundugum halde 1 ayi geckin bir zamandir konu ile ilgilenilmemesi sebebiyle bende onemsemiyorum artik :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke, tat1994, asigsasi ve 1 kişi daha
Ozan

Ozan

Admin
Yaren Dedenin belle refresh hack konusundaki eklenti dosyalar sorunlu .inmiyor sitede değişiklik yapmanız eklentileri bozmuş lütfen yönetici admin arkadaşlardan eklentileri düzeltmelerini istiyoruz...
Bazı konulardaki eklenti sorunlarının farkındayız, ilerleyen günlerde çözüm üreteceğim bunun için, geri gelecektir..

• Beğen
Tepkiler: tat1994 ve asigsasi

tat1994

Üye
    Konu Sahibi
Bazı konulardaki eklenti sorunlarının farkındayız, ilerleyen günlerde çözüm üreteceğim bunun için, geri gelecektir..
Ozan bey, Yaren arkadaşın konuyu dikkate alın lütfen sonuçta bir emek verilmiş en güzel detaylı belle refresh hack konusunda anlatımı yapmış arkadaşımız konu çöpe gitmesin Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Konuyu duzenledim dostum

• Beğen
Tepkiler: Invoke, Nextman, Reşwan ve 2 diğerleri

Üst Alt