Eklenti Limiti

• 22 Temmuz 2014
  • 973 Okunma
  • 33 Cevap

Limit 50mb ......

1. Olsun

oy sayısı 6
    60,0%
  2. Olmasin

oy sayısı 4
    40,0%
  1. Evet maxicepe dosya eklentisi yapacam ama 44mb o yuzden yapamiyorum lutfen limiti 50mb cikartinn..

Yazan: @Safak
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Ikiye böl sende :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. sis dosyasi olsa onu nasil bolcem

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. 2 partlık winrar arşivi oluştur

5. açacağın konu nedir ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. yo konu guncellicem elimde bi zip dosyasi var onu koycam

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. upload sitesi kullan bi zahmet yada 2 ye böl :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. yo anlamadin beni tamam ugrastim yaptim yarin baskasi soyliyecek ondan sonra baskasi site biraz yurumeli yoksa olanaklar cok kotu[DOUBLEPOST=1405985374,1405985286][/DOUBLEPOST]
    isa abi tamam uploud ediyomda yarin site koydugum dosyayi silcek ondan sonra bende olmicam sonra yorumlarda link olu link kirik

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. kardeşim mediafire de üyeliğin varsa link niye kısılsın sen kendin kaldırmadığın süre durur

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Ben 3 senedir dosya yukluyorum siteye hic boyle bir istekte bulunmadim :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    asigsasi bunu beğendi.
  11. Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Paylasimlarda Ortalama dosya boyutları 2 ile 15 mb arasında değiyor yani senin gosterdigin istinalar dışında gereksiz birşey limitin yükselmesi.
    Rus sitelerinde limit olmuyor aslinda orda paylassan sorun yasamazsin :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. abi yanlis anlama o zaman baska sitelere uploud etmemizi istiyolarsa eklenti gereksiz bir sey oluyo kaldirsinlar o zaman facebook bile java uygulamasina destek veriyor guncelleme veriyo maxicep o gereksiz bu gereksiz anlamadim gitti lutfen istemiyosaniz uste anketi hayiri secin

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.
  14. Bence limit gayet iyi. 25 mb üzeri olan dosyalarını upfile, mediafire, google drive, dropbox gibi linkleri silmeyen yerlere upload edebilirsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Diyom ya gereksiz gorenler olmasina basabilir..[DOUBLEPOST=1405987159,1405986877][/DOUBLEPOST]
    konuya o kadar cok ugrasiyom ki 2 ye bolup koymakla ugrasmak iskence ;)
    nokia 500 telefonla bi sey yapmak iskence

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Bu işin oluru olsa ozan zaten bunu 100mb yapardı ama siteye gereksiz yük bindirmek istemiyorlar demekki yada depolama alanı icin bir ücret oduyorlarsa artı maliyet anlamına gelir :)

Limiti geçelim üyelerin siteye jpg yükleme yetkisi bile yok ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
    mürteza16 bunu beğendi.
  17. abi 50mb yapsin zaten sitede belli kisilerde eklenti var oda harvurup harman savurmuyor[DOUBLEPOST=1405987514,1405987273][/DOUBLEPOST]
    ee Turkiyenin en buyuk forum sitesi olunca biraz maliyet yapcak

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Ama bunun geliri gideride var. Maliyet yaparsa gider artar, gelir azalır. 10 yıl boyunca 25 mb olarak kullanılmış. Bundan sonra değişceğini sanmıyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. 10 yil once zaten en iyi sey bile 20mb ti simdi hersey ates pahasi[DOUBLEPOST=1405988458,1405988043][/DOUBLEPOST]Not- Herseyi anket ve adminin sozu belirler nokta

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. yazılan yorumlar seni rahatsız ediyor madem bi admine bu isteği özel mesaj yolu ile sorsan daha makul olmazmı ?

Mobil cihaz ile gönderdi
    mürteza16 bunu beğendi.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 20:58