eğitim konusunda deneyimli abiler bakın

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
eğitim konusunda deneyimli abiler bakın
ben 11 sınıf sayısal öğrencisiyim seneye için dershane arıyorum kartal da fem kültür uğur seviye fln var 9 ve 10 da fem e gittiğim için bu sene gitmedim 12 için fem olmayacak galiba babam fem dışında dershane araştıralım hocalarına fln bak dedi sizce kartal kültür iyimidir .yoksa bu saatten sonra hala feme gidilir mi bide arkadaşların çoğu femde sizin de görüşlerinizi alabilir miyim ?

not : lütfen konuyu dershaneler bölümüne tasimayin orda kimse yardimci olmuyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Peki :oke:

• Beğen
Tepkiler: Invoke
ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
saol

caferdondu

caferdondu

Üye
dershaneler kapatılıyor kardeş haberin yok mu

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
seneye değil sonraki sene kapatılacak beni etkilemio

UpOneTR

UpOneTR

Üye
2015 eylülde kapanacak aynen dershaneler söyleyim dedim

greenmile

greenmile

Üye
Finali tek geçerim ama hocalar dershane isminden çok daha önemli. En azından benim zamanımda öyleydi

0MG90

0MG90

Üye
PiAnalitik, çok iyi buradaki. Birebir salonumuz, etüt salonumuz var geniş geniş parasını hak ediyor öğretmenleriyle birlikte.

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
pi güzel de yakında yok malesef

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Kardeşim en pahalı dersaneye de gitsen hoca kötüyse dersane kötüdür. Hocaların iyi olması tabiki senin başarılı olmanla paralel ama işin bölümü sende bitiyor.Eğer başaracağına inanıyorsan ve çalışıyorsan gideceğin her dersanede başarılı olursun. Özellikle birini seçmene gerek yok.

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
Pi analitikle kültür arasında kaldım yarın gidip ikisiyle de grscem bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz @Burak Altun

0MG90

0MG90

Üye
Bizim burdaki PiAnalitik çok iyi oradakini bilemiyorum.

The melle

Üye
bence fem e gitmelisin. Bende şu anda son sinifim bireye gidiyorum ama binbir pişmanım . Ne kaynakları beş para ediyor ne hocaları ne de rehberliği :( fem giden arkadaşımlarım çok memnunlar hocalar kitap rehberlik bakımından. Güçlü bir dershane arkasında cemaat falan var ;) bana sorarsan feme gitmelisin.

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Kültür'ün dershanesi iyi. Pi analitik'in yayınları iyi. Kültür'e git ama elinde birçok yayın bulunsun. Farklı kaynakların soru mantığını anlayarak çalış.@ferhat_5382