EE BİZİMKİ Samsung Galaxy S III'SE BUNE BU Samsung Galaxy S III LTE

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
EE BİZİMKİ Samsung Galaxy S III'SE BUNE BU Samsung Galaxy S III LTE
ÖZELLİKLERİ BUNLAR AMA BİZİM S3 LERDEKİ OZELLİKLER TAM OLARAK NE :?

Satışlardan yola çıktığımızda firmanın Galaxy S III LTE ile birlikte kendi rekorunu egale ettiği açıklanırken, cihazın 4.8 inç genişliğindeki HD çözünürlüklü Super AMOLED bir ekran üzerinde şekillenirken cihazındonanım cephesinde 1.4 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Exynos 4 Quad platformu (ARM Cortex-A9 tabanlı) ve 2 GB RAM bellekten güç aldığını, yazılım cephesinde ise ardına Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sisteminden güç aldığını belirtelim.

klongs

klongs

Üye
lte intternet bağlantısına sahip sadece güney korede satılıyor

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
2 gb ram falan bizim tellerde varmı peki oraki özelliklerin hepsi ben 1 gb diye biliyorum

KayraBey

KayraBey

Üye
Bizde böyle :)

blacktalon

blacktalon

Üye
Adamlar kendi vatandasini dusunur hep yokki bizde bi firma telefon uretsin adam gibi

TheMadness

TheMadness

Üye
Ama appleın bir garajda kurulduğunu hatırlatayım :D

SilentOne

SilentOne

Üye
200bin tl param olsun ev alırım :D

wratH!

wratH!

Üye
Sorun memleket olayı değil türkiye çok geride kaldı. Adamlar bizden kaç sene önce 3G ye geçti biz şurada 4 5 yıldır kullanıyoruz. Turkiyeye lte alt yapısı kursunlar bize de gelir onlar merak etmeyin.

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
ya olay lte degilki :D 2 b ram falan olsun lte sinde degilim :) ben yok abi apple valla apple ya :D s3 kulanıyorum ama apple tek cıkarıyo bütün dunyaya dagıtıyo herseyi içinde dagıtıyo abi parasının hakkının veriyor cihaz

karayel90

karayel90

Üye
neden olmasın ufak düşünmeyelim

TheMadness

TheMadness

Üye
ya olay lte degilki :D 2 b ram falan olsun lte sinde degilim :) ben yok abi apple valla apple ya :D s3 kulanıyorum ama apple tek cıkarıyo bütün dunyaya dagıtıyo herseyi içinde dagıtıyo abi parasının hakkının veriyor cihaz

Abi amerikada bile yok

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
yo amerikayada lte li gitti

klongs

klongs

Üye
​sadece korede satıyorlar

SilentOne

SilentOne

Üye
2gb ramli versiyon sadece korede var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt