eBay Hakkında Yardım [Resim Eklendi]

Sponsorlu Bağlantılar

Tam olarak kesin bir şekilde adrese teslim yapıldı mı ? Yani Sipariş Onaylandımı ?

• Evet , bir zaman diliminde adresine kargo gelecektir...

Kullanılan: 5 83.3%
  • Hayır ....

Kullanılan: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
eBay Hakkında Yardım [Resim Eklendi]
Beyler ciddi konudur lütfen boş yorum yapmayınız...
Özellikle eBay dan alışveriş yapanlara soruyorum :
Şimdi ben eBay dan bir alışveriş verdim...
Şu aşağıda verdiğim bilgilerden bakarak söylermisiniz adresime verildimi sipariş ? Bilgilendirirseniz sevinirim :)
Not: Adres ve telefon numaraları gizlenmiştir..
Link :
Şimdi benim e postama bu geldi.... Bundan tam anlamadım şimdi ürün sipraişe verildimi

Son düzenleme:

0MG90

0MG90

Üye
Internet Explorer kullanıyon, aman Allahım :D

• Beğen
Tepkiler: Tavsanlili ve Serhan
0MG90

0MG90

Üye
Sana kargo takip kodu vermedi mi onunla bak Ptt'den veya kargonun sitesinden
Resimlerden belli olmuyo

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Sana kargo takip kodu vermedi mi onunla bak Ptt'den veya kargonun sitesinden
Yok tam anlamadım hangisi oluyor kargo kodu tam bana öyle bir şey gelmedi ? Nereye gelecekki o :) ?

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Tracking number gibi bir şey yazması lazım bi bakıver :D
Yok öyle bir şey göremedim ben :D İtem Number yazıyor sadece.
Nereden görebilirimki ben onu :D
Buldum tamam... Bakıyorum şimdi..
Ama tam gözükmüyor :D

0MG90

0MG90

Üye

Buradan bak, ne yazacak bakalım

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Mert

Mert

Üye
takipli göndermemiş adam. kargo şuan nerde bilemezsin. ortalama 1 ay sonra posta kutuna ya da evin önüne bırakıp gider postacı. ucuz olan şeylerde öyle gönderiyorlar genelde.

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
takipli göndermemiş adam. kargo şuan nerde bilemezsin. ortalama 1 ay sonra posta kutuna ya da evin önüne bırakıp gider postacı. ucuz olan şeylerde öyle gönderiyorlar genelde.
Anladığım tek cevap buydu , teşekkürler :D
O Değilde çinden geliyor :ehe
10 dolar yaklaşık 23 tl tuttu :D

• Beğen
Tepkiler: Mert
0MG90

0MG90

Üye
Bende alaycı kuşu anahtarlığını buradan alayım bari:D aliexpress'e göre 1,50 dolar ucuz :D

• Beğen

Siyah Lale

Üye
Serhan resim pek belli değil. O sayfada unpack yazan yer mavi ise tıkla bir kargo ismi gelir. Paypal ile ödeme yapmışsan o hesabına gir ordan son işlemlerine bak görürsün. EBay hrsabında paket resmi varsa işlem yine tamam. Ama üzgünüm senin ürün bence henüz kargoya verilmemiş. En sağlamı satıcıya sor. seferaytekin eBay de den. Slmlar

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Serhan resim pek belli değil. O sayfada unpack yazan yer mavi ise tıkla bir kargo ismi gelir. Paypal ile ödeme yapmışsan o hesabına gir ordan son işlemlerine bak görürsün. EBay hrsabında paket resmi varsa işlem yine tamam. Ama üzgünüm senin ürün bence henüz kargoya verilmemiş. En sağlamı satıcıya sor. seferaytekin eBay de den. Slmlar
Sağol abi , şimdi ben bikaç saat önce baktım bugün kargoya verilmiş , 19 Kasım - 2 Aralık arası geleceği söyleniyor :) Ben burdan bilgilendiririm eğer bir sorun olursa

Siyah Lale

Üye
Ha dollidea güvenilir satıcı google çeviri ile en iyisi ona sor.

• Beğen

Üst Alt