Ebay.de Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zoom

Üye
    Konu Sahibi
Ebay.de Hakkında
ebay.de'den alışveriş yapmayı düşünüyorum ama ben bi kişiden almak istemiyorum yani alıcağım ürünü şirketten almış olmak istiyorum acaba ebat kendisi ürün satıyor mu ??

eğer satıyorsa daha güvenli ve garantili olur o bakımdan soruyorum

bu arada xbox360 almayı düşünüorum bulur muyum acaba ebay'da

ardaca

Üye
benim bildiğim ebay kendi ürün satmıyor. kullanıcılar açık arttırma sistemiyle ürünlerini satıyorlar. kullanıcılar içinde dükkanı olanlar da vardır. onlardan almak dediğin güven ve garanti bakımından mantıklı. ama diğer üyelerin de bir kelek yapacağını sanmıyorum. almadan önce satıcı hakkındaki yorumları okursan baya yardımcı olur. mesela dükkanı olmayıp da %100 müşteri memnuniyeti ile ürün satan üyeler var.

xbox konusuna gelince muhtemelen vardır ama fiyat çok uçuk olabilir ve de ilk parti mallarda sorun çıktı adaptörden dolayı. biraz bekle ve öyle al o arada fiyat araştırması da yapmış olursun!

bu arada alcağın ürünü satan kişiye ürünü Türkiye'ye gönderip gönderemeyeceğini sorsan baya iyi olur. saygılar!

zoom

Üye
    Konu Sahibi
sağol ardaca

zaten hemen almıycam ocak ortası gibi felan dediğin gibi bozuk çünkü.
acaba ocak ayındada satarlar mı öyle bozukları

birde xbox amerikada 399$ hadi avrupada 450$ oldu diyelim
zaten ebay ucuz satmıyor mu niye uçuk fiyatlar var ben baktım şimdi harbi çok uçuk fiyatlar

ardaca

Üye
ben bakmadım fiyatlarına ama biraz beklemekte (hem hatalı hem de fiyat yüksek olduğu için) fayda var. ilk çıkışta gerçekten biraz yüksek oluyor ama ocak gibi güzel bir fiyata bulabilirsin. dediğim gibi Türkiye'ye gönderip göndermediğini sorarsan iyi olur!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt