EB23FM Ürün İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
exerdo666

exerdo666

Üye
    Konu Sahibi
EB23FM Ürün İncelemesi
Bu başlıkta vaio eb serisinden eb23fm özelliklerine,analiz ve resimlerine yerilecektir. EB23FM modelini incelediğimizde işlemci olarak i3 , 4 ram , 320 hd ile birlikte intel ekran kartı kullanılmıştır. Ürün performans açısından verimli olup 4 renk seçeneği ve numerik tuş takımı sayesinde yazım hatalarını minimize etmekte ve kişisel kullanıma önem vermektedir. Ekran kartı için ise orta düzeyde oyunlarda başarılı bir kullanım sağlamış olsada intel ekran kartının olması dezavantaj diyebiliriz fakat ben oyun oynamam aradabir oynarım diyorsanız eb23fm de kullanılan intel 4500mhd işinizi fazlasıyla görecektir.EB23FM de ben arada bir photoshop çalışacağım grafik programlarını orta düzey bir kullanıcı olarak kullanıcağım diyorsanız işinizi görecek sadece PS de gradient tools ta bir fark görebileceksiniz. Gelişmiş multimedya tuşları sayesinde şık bir görünüm ve kendine özgü bir tasarım sunmaktadır.

EB23FM SONY VAIO NOTEBOOK ÖZELLİKLERİ
İşlemci Özellikleri : Intel Core i3-350M 2.26 GHz 3 MB İşlemci
Bellek Kapasitesi : 4 GB DDR3 1066 Mhz Max 8 GB Ram
Hard disk: 320 GB SATA (5400 Rpm) HDD
Grafik kartı : Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 1340 MB
İşletim Sistemi Özellikleri : Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng 64 bit

Özellik ve fiyat segmentinde en iyi ürünlerden biri olan vaio eb23fm e sahip olabileceğiniz firmaların listesi aşağıdaki linkte verilmiştir.
PHP:
http://www.akillifiyat.com/Product/sony_vaio-vpc-eb23fm-bi-notebook-en-ucuz-fiyatlari/126204

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...