Earth Explorer Türkçe full harita programı

Sponsorlu Bağlantılar

kovboy

kovboy

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

nuriselcuk

Üye
zoom va mı

taurus_blade

taurus_blade

Üye
eyw babacan ellerine sağlık

iyilik--prensi

iyilik--prensi

Üye
tskkrler

rappersemih

Üye
navigasyon :yuru

delice-25

Üye
saol işime yarar

freedoom034

freedoom034

Üye
allahhh of be yıne cılekes yaa :) arsıvın yarısı cılekes :)

ercan20

ercan20

Üye
teşekkürler..

DaRkRaiN

DaRkRaiN

Üye
teşekkürler arkadaşım aradıgım programlardan bitanesiydi :) yalnız bi sorum olcak ? buda google earth gibi net üzerinden mi baglanıyor herhangi bi ücreti warmı yani ? emeğine sağlık :)

SARISARI_1

Üye
Emeğine Sağlık

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
teşekkürler arkadaşım aradıgım programlardan bitanesiydi :) yalnız bi sorum olcak ? buda google earth gibi net üzerinden mi baglanıyor herhangi bi ücreti warmı yani ? emeğine sağlık :)
Hayır kontör yemez...

klemenson_63

Üye
Dünyayı 3 boyutlu göstererek ülkelerin sınırlarını isimleri gösterir türkçedir...

arkaasın dedıgı gıbı sadece ulke sınırlarını ve isimleri gosterıyor.ulkelerın uzaklıgı resımde gorulen kadar,yanı zoom yapamıyorsunuz,eee halıyle uzaktan hersey içiçe gibi görünüyor.
mesela ben ulke sınırların ve ısımlerını aktif ettigimde türkiyenın üzerinde yunanıstan cıkıyor,haa bu arada ulke isimlei turkçe deıl,programın menusu sadece türkçe.
paylasım yapan arkadasın emegıne saglık ama ben hi tavsıye etmem

leiche

leiche

Emekli Yönetici
çok güzel programmıs

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Dünyayı 3 boyutlu göstererek ülkelerin sınırlarını isimleri gösterir türkçedir...

arkaasın dedıgı gıbı sadece ulke sınırlarını ve isimleri gosterıyor.ulkelerın uzaklıgı resımde gorulen kadar,yanı zoom yapamıyorsunuz,eee halıyle uzaktan hersey içiçe gibi görünüyor.
mesela ben ulke sınırların ve ısımlerını aktif ettigimde türkiyenın üzerinde yunanıstan cıkıyor,haa bu arada ulke isimlei turkçe deıl,programın menusu sadece türkçe.
paylasım yapan arkadasın emegıne saglık ama ben hi tavsıye etmem
* ve # tuşlarını kullanmayı bi denesen iyi olmaz mı?

ZUHTU

Üye
sagol arkadasım super bir program

luupuus

luupuus

Üye
sağol

Üst Alt