EA Super Snowboard Extreme Signed Olan Varmı?

• 28 Nisan 2011
  • 2617 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. EA Super Snowboard Extreme Signed Olan Varmı? Eğer varsa buradan paylaşabilirmi?

Yazan: roadvoodoo01
  2. bu oyunu sanirim ben n73mde oynuordum :) bu oyun n8 icin olan var mi die sorsana :ehe ve unsignedi bile yok :ehe

3. Var dostum Unsigned olanı.

4. alla alla :D ozman OPDA ya gitcek arkads :D

5. Evet. :D Isteyene oyunun linkini verebilirim.

J_JoKeR_R bunu beğendi.
  6. Malesef yok.Unsigned var ama.

7. verebilir misin sertifika alıyorum opda dan cer ve cey dosyalarını indirdikten sonra ne yaparım ?

8. Buyur kardeşim:
    www.maxicep.com/symbian-3-oyunlari/ea-ssx-3-hd-3d-v1-0-symbian-3-unsigned-418175.html
    Bu da imzalama anlatımı:
    www.maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/opda-net-cn-opda-yeni-sertifika-alma-yontemi-guncellendigi-icin-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html

Dostum opda'dan freesigner uygulamasını da indirmeyi unutma.
    FreeSigner olayını anlatıyorum;
    Sertifikaları cebe at, freesigner uygulamasını kur(imzalaman gerekebilir), seçenek, settings'e gir, self sign cert'e tıkla cebe attığın sertifikayı bul(zaten birtek .cer uzantılı dosyan gözükecek), onu seç sonra aynı işlemi self sign için de yap ve ayarlar tamam. Bu ayarlamayı bir kere yapman yeter.
    Sonra add task'e tıkla dosya yön. imzalayacağın dosyayı bul, tıkla/seçenek, add de sonra self sign sis'e tıkla ve olay tamamdır. Artık cepte imzalama yapabileceksin. Umarım anlatabilmişimdir kendin yaptıkça basit gelecektir zaten. :oke:

9. iyi de bu oyun n8 de oynanmıyor grafik sorunu war tam uyumlu deil. Tabi uyumlu hale getirip yenisini çıkartmadılarsa.

10. nasil yani grafik sorunu var

11. yani oyun yükleniyor açılıyor fakat oyuna başlayınca ekranın yarısı siyahlı gibi oluyo yolu görmüyosun bişi anlaşılmıyo kısacası oynamak imkansız yinede deneyip görebilirsiniz denemesi bedava zaten bu oyun s60v5 oyunu aslında bazı s60v5 oyunları nı symbian 3 destekliyo oynayabiliyosun sorunsuz tamam ama bu tam desteklemiyo ilk hangi akıllı paylaştıysa bunu denememiş bile heralde.

----------Eklendi @ 20:52:45 ---------- Yazıldı @ 20:50:19 ----------

ben ilk çıktığı zamanlar kaç çeşit siteden indirip denemiştim bunu, bu tarz oyunları sewerim fakat hepsi nafile bence hala aynıdır deneyip görün derim

12. oo gec ozman yuklemeylm bile :D

13. Bilmiyorum, kurmadığım için bişey diyemeyeceğim. S3'te bunu paylaşmışlar.

14. ama gzel oyundu n73te az oynamadim :D

15. Teşekkür Ederim Arkadaşlar... İyi günler herkese...

16. iiyi gunler kanka :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 18:17