EA Super Snowboard Extreme Signed Olan Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

roadvoodoo01

Üye
    Konu Sahibi
EA Super Snowboard Extreme Signed Olan Varmı?
EA Super Snowboard Extreme Signed Olan Varmı? Eğer varsa buradan paylaşabilirmi?

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
bu oyunu sanirim ben n73mde oynuordum :) bu oyun n8 icin olan var mi die sorsana :ehe ve unsignedi bile yok :ehe

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
alla alla :D ozman OPDA ya gitcek arkads :D

Utku

Utku

Üye
Malesef yok.Unsigned var ama.

pRime.

pRime.

Üye

verebilir misin sertifika alıyorum opda dan cer ve cey dosyalarını indirdikten sonra ne yaparım ?

Buyur kardeşim:
www.maxicep.com/symbian-3-oyunlari/ea-ssx-3-hd-3d-v1-0-symbian-3-unsigned-418175.html
Bu da imzalama anlatımı:
www.maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/opda-net-cn-opda-yeni-sertifika-alma-yontemi-guncellendigi-icin-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html

Dostum opda'dan freesigner uygulamasını da indirmeyi unutma.
FreeSigner olayını anlatıyorum;
Sertifikaları cebe at, freesigner uygulamasını kur(imzalaman gerekebilir), seçenek, settings'e gir, self sign cert'e tıkla cebe attığın sertifikayı bul(zaten birtek .cer uzantılı dosyan gözükecek), onu seç sonra aynı işlemi self sign için de yap ve ayarlar tamam. Bu ayarlamayı bir kere yapman yeter.
Sonra add task'e tıkla dosya yön. imzalayacağın dosyayı bul, tıkla/seçenek, add de sonra self sign sis'e tıkla ve olay tamamdır. Artık cepte imzalama yapabileceksin. Umarım anlatabilmişimdir kendin yaptıkça basit gelecektir zaten. :oke:

najanaja

najanaja

Üye
iyi de bu oyun n8 de oynanmıyor grafik sorunu war tam uyumlu deil. Tabi uyumlu hale getirip yenisini çıkartmadılarsa.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
nasil yani grafik sorunu var

najanaja

najanaja

Üye
yani oyun yükleniyor açılıyor fakat oyuna başlayınca ekranın yarısı siyahlı gibi oluyo yolu görmüyosun bişi anlaşılmıyo kısacası oynamak imkansız yinede deneyip görebilirsiniz denemesi bedava zaten bu oyun s60v5 oyunu aslında bazı s60v5 oyunları nı symbian 3 destekliyo oynayabiliyosun sorunsuz tamam ama bu tam desteklemiyo ilk hangi akıllı paylaştıysa bunu denememiş bile heralde.

----------Eklendi @ 20:52:45 ---------- Yazıldı @ 20:50:19 ----------

ben ilk çıktığı zamanlar kaç çeşit siteden indirip denemiştim bunu, bu tarz oyunları sewerim fakat hepsi nafile bence hala aynıdır deneyip görün derim

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
oo gec ozman yuklemeylm bile :D

pRime.

pRime.

Üye
Bilmiyorum, kurmadığım için bişey diyemeyeceğim. S3'te bunu paylaşmışlar.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
ama gzel oyundu n73te az oynamadim :D

roadvoodoo01

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür Ederim Arkadaşlar... İyi günler herkese...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
iiyi gunler kanka :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...