e900 msn için WaP AyaRlaRı[İSTEK]

Sponsorlu Bağlantılar

lord_danger

lord_danger

Üye
    Konu Sahibi
e900 msn için WaP AyaRlaRı[İSTEK]
beyler bayanlar;kaç gündür arıyorum bir e900 msn için wap ayarı yazan olmamış.sizden ricam bana bi e900 için wap ayarlarının nasıl yapılacağını yazar mısınız...

silva

Üye
e900 ze msn yükleniyormu ki ?? yükleniyosa paylaşırmısın..

kodero

Üye

arkadaşım bu linkten msn programı indirebilirsin orda hem jad. hemde jar dosyası var ikisinide indir telefona diger dosyalara at. sonra telefronu normal ekrana al *#9998*5282# yapıyosun ınsall mıdlet diye bi yazı çıkıyo oraya tıkla şifre isteyecek 235282 şifre bu işlemi gerçekleştirdikten sonra diğer dosyalara attığın program orda karşına çıkıcak jad.dosyasını tıklarsan telefona yüklenmiş olur

i_krkt

Üye
ee aynen dedğin gibi yaptık ama bişey olmadı ?

Bora

Bora

Üye
beyler bayanlar;kaç gündür arıyorum bir e900 msn için wap ayarı yazan olmamış.sizden ricam bana bi e900 için wap ayarlarının nasıl yapılacağını yazar mısınız...

e900 wap ayarlarını almak veya istemek için operatörünüz ile temasa geçiniz msn içinde tavsiyemdir.

osoman45

Üye
msn oluyo ama benim telefon e900 olduğu için türkcele gönderiyorum ama bu teleon modeli bulunamamıştır diyor sebebini bilen varsa yazın lütfen gelecek cevaplar için şimdiden eşekkür ederim