E72 için explode arena bomberman arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Dilefruz06

Dilefruz06

Üye
    Konu Sahibi
E72 için explode arena bomberman arıyorum
selam arkadaşlar bölüm moderatöründen özür dileyerek konuyu açıyorum.

Bir kaç yıl önce explode arena bomberman oyununu 6600 telefonumda zevkle oynuyodum hiçbir forumda o oyunun E72 ye gore olanını bulamadım elinde olan arkadas burada konu altına paylasabılır mı acaba

samurai jack65

samurai jack65

Üye
maalesef infinite dreams bu oyunun s60v3 v5 vs diğer işletim sistemlerine uyarlamamış bende zamanında çok oynardım çok güzel bi oyun özellikle multiplayer olması oyunu dahada çekici kılıyor bi ara s90 sürümünü buldum ama maalesef oda fake çiktı yani explode arena severlerin başı sağolsun oyun artık sadece anılarımızda yaşıtacak...:ağlarım:

Dilefruz06

Dilefruz06

Üye
    Konu Sahibi
8ilgilerin için çok tşk ediyorum kardeş gerçekten çok güzel bir oyundu multiplayer olması ayrı bir hava katıyordu sabahın 9 undan gece 11 e kdar multiplayer ile oynadığımı 8ilirim arkadaslarla. Oyunu yapan şirkete istekte bulunsak sesimizi dinlerlermi acaba :)

samurai jack65

samurai jack65

Üye
malesef ben birçok yol denedim ama olmadı ama bundan sonra çıkacağını hiç sanmıyorum bi ihtimal android v.s. işletim sistemlerine çıkarsa oda biliyorsun nokia son zamanda bayağı sıkıntılı bi durumda ki kaldıki dokunmatik ekranda aynı zevki vereceğini hiç sanmıorum :(

Dilefruz06

Dilefruz06

Üye
    Konu Sahibi
s60 ile s60v3 arasında pek fark yok sağlam programcı v3 e cok rahat cevırır bu oyunu aramızda oyle kısılerın olduguna ınanıyorum :)

Bendini

Bendini

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tirintaz

Üst Alt