e71 hacklenmiyor acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
e71 hacklenmiyor acil yardım
merhaba arkadaşlar. daha önce e71 alacağımı söylemiştim. sonunda bir telefoncudan daha 2 ay kullanılmış garantili bir e71 aldım. fakat satan kişi yazılımı güncellemiş ve hack yapmaya çalıştığımda olmuyor. helo ox 2.v2.3 ü kurup denedim fakat rom patcher kurmadı. hello carbide yöntemini denedim olmadı. size telefonun versyonunu yazıyorum birde siz bakın. yardımlarınızı bekliyorum teşekürler. versiyon:v500.21.009 rm346 nokia e71-1

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bi yöntem bileniniz yokmu okadar yöntem denedim olmuyor. ne olur yardım edin saolun şimdiden

celibar

celibar

Üye
helloox2'nin resmi web sitesinde e71'in 500.21.009'un hacklenebildiğini yazıyor.bu siteden indirip tekrar denemeni öneririm.

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
peki başka bi yöntem yokmu bu versiyona

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar heloox2 yi denedim gene olmuyo resmi siteden indirdim. tele tekrar format ta attım gene olmadı başka bi yolu yokmu bunun allah rızası için yardım

celibar

celibar

Üye
eğer elinde sertifika varsa programları sertifikalayıp kurabilirsin.

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
elimde sertifika var ama bana çok lazım olan, ve ***** ile çalışan bi program var. onu sertifikalandırıp kurduğumda uygulama erişimine izin verilmiyor diyor. hack önemli bu yüzden. bu arada bir çok yöntem denedim ama işe yaramadı. helloox 1 ve 2 sürümleri, sekman, hello carbide, drogerias yöntemi, helloox un tele attığı dosyaları imzalayıp kurma. hiç biri olmuyor. arkadaşlar çok ihtiyacım var bunu hacklemeye şimdiden teşekkür eder yardımlarınızı beklerim.

cosmosmad

Üye
Hey Guys...i confirmed New Firmware Nokia E71 v.500.21.009 is hackable with HelloOX2.03
before you use helloOX, you have to sign this version

Burda yazılanlara göre bu versiyonun hacklenebildiği yazıyor.Helloxu kurmadan kendi setifikanla imzalaman gerekiyor.

vedat533

vedat533

Üye
kolay gelsin

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
olmadı arkadaşlar. bugün nokia soft ware updater ile aynı yazılımı tekrar yükledim. helo ox u kendi sertifikamla imzalayıp kurdum un patching files yazıyo orda takılı kalıyor. tamam falan da çıkmıyor. başka yöntem bilen varmı?

cosmosmad

Üye
Olmazsa birde Quick hack kit diye bir program var onu dene burdan indirebilirsin. Yükleme esnasında bazı ayarlar yapman gerekiyor.
İnstall optional files
Binpda security man
installserver 9.2 9.3
capoff driver 9.2
Senin bu ayarlari işaretlemen gerekiyor.

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu quick hack kit yöntemide işe yaramıyor uygulamayı kuruyorum yüklemelerden tıklayınca ok çıkıyor basınca direk yüklemelere geri dönüyor kapatıyor uygulamayı. başka yöntemi olan varmı? bide jaf adlı bi programla eski versiyona döne biliyormuşuz bu nasıl oluyor? bilen varsa yazabilirmi?

karacalan

Üye
Bak arkadaşım benim bir yöntemim var bende telefonu bu yöntemle hackledim bir dene derim.ilk önce hellox v1.03 uygulamasını bilgisayarda binbda signed programıyla imzala(sertifikan var olarak kabul ediyorum).sonra imzalı hellox v1.03 û telefona at sonra telefonda o programı çalıştır o gerisini yapar merak etme takılmaz da.sonra teli aç kapat.kolay gelsin .sonucu buraya yaz

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
heloo x in o versiyonunuda denedim oda olmuyor. sertifikam var ama oda takılıyor diğerleri gibi. başka yöntem?

karacalan

Üye
Bilemiyorum ama yinede benim anlattığım şekilde dene derim belki olur .sadece bunu diyebilirim

h_tatli

Üye
    Konu Sahibi
şuanda başka yolu yokmu bu versiyonun arkadaşlar? yani yeni hack yöntemleri çıkana kadar bekliyecekmiyiz? allah bilir nezamana çıkar...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
valla helloox galba artık elini çekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt