E7-00 ile ilgili birkaç sorum vardı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufuk182

Üye
    Konu Sahibi
E7-00 ile ilgili birkaç sorum vardı...
Arkadaşlar öncelikle herkese selam...Ve birkaç tane sorum olduğu için kusura bakmayın...şimdiden yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum...

Geçen gün internet üzerinden E7-00 aldım ikinci el 3 aylık...ve birkaç sorum var...

1) telefon telecity garantisinde bir sorun olur mu?

2) telefonla mesaj gönderimi yaparken sadece mesajların alt alta görünen kısmı yani diyalog kısmı siyah olup düzeliyor 1sn'liğine bu durum normal mi?

VİDEOSU = google üzrinde ""E7-00 mesaj ekranı karama youtube"" olarak arattırma yaparsanız 11snlik bir video çıkıyor....o videonun 6. ile 7. saniyeleri arasında ki kararmadan bahsetmiştim...

3) bluetooth ile sadece bilgisayarımla dosya alış/verişi yapamıyorum..."bağlanamıyor" hatası veriyor...ama başka telefon ile E7-00 'im arasında yapıbiliyorum...veya başka bir telefonum ile bilgisayarım arasında bağlantı kurabiliyorum....ama e7 ile bilgisayar arasında "bağlanamıyor" hatası alıyorum. Neden kaynaklı olabilir?

Tekrar tekrar herkese teşekkür ediyorum...kendinize iyi bakın...

aslankaplants

aslankaplants

Üye
1. Benimki garantisiz telecity yi bilmiyorum
2. Bende olmuyor.
3. Bir bilgisayarla bağlandım diğeriyle bağlanamadım. Ama wifi ile de dosya gönderiliyo

- - - Eklendi - - -

2. Bende olmuyor.
3. Bir bilgisayarla bağlandım diğeriyle bağlanamadım. Ama wifi ile de dosya gönderiliyo

___kaptan___

___kaptan___

Üye
1-) Kardeşim bende E7-00 kullanıyorum bulunduğun şehirde NokiaCare servisi varsa garantilik bi durum olursa Nokia Care servisine götür 2 kez götürdüm 1 ekran değişimi için sorunsuz tertemiz şekilde geri geldi telefonum, 2.de ise donma vb sorundan verdim sorunsuz hallediyorlar + belge vb bişeyde istemiyorlar, sadece cihazın arka kısmında jelatin varsa çıkarma çünkü oradaki barkodu okutuyorlar cihazlara Nokia Careye verirsen sorun olmaz Telecity garantisi hakkında bilgim yok!
2-)Msj sorunu bende de olmuyor
3-) bilgisayarım olmadığı için bilemiycem?

ufuk182

Üye
    Konu Sahibi
2. Bende olmuyor.

- - - Eklendi - - -

2. Bende olmuyor.

teşekkür ederim...

1-) Kardeşim bende E7-00 kullanıyorum bulunduğun şehirde NokiaCare servisi varsa garantilik bi durum olursa Nokia Care servisine götür 2 kez götürdüm 1 ekran değişimi için sorunsuz tertemiz şekilde geri geldi telefonum, 2.de ise donma vb sorundan verdim sorunsuz hallediyorlar + belge vb bişeyde istemiyorlar, sadece cihazın arka kısmında jelatin varsa çıkarma çünkü oradaki barkodu okutuyorlar cihazlara Nokia Careye verirsen sorun olmaz Telecity garantisi hakkında bilgim yok!
2-)Msj sorunu bende de olmuyor
3-) bilgisayarım olmadığı için bilemiycem?

anladım teşekkür ederim bilgileriniz için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt