e63 whatsapp açık kalma!....

• 11 Ekim 2012
  • 3684 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar telefonumda whatsapp var hep açık kalıyor ve paketten baya bir yiyor hele internet paketin yoksa tl ler gidiyor. ne ypamam lazım yardım edin plsss

Yazan: emresahin96
    anılbaran bunu beğendi.
  2. Kardeşim JBak Taskman'ı indir, ardından telefonu açışından sonra Menü tuşuna basık tut JBak Taskman'dan silme tuşu ile programı sonladır. Daha sonra WhatsApp açılmayacaktır. Paket veriyi kapatmak içinde kırmızı tuşa basık tut ve açılan pencereden sonlandır.

3. kardes kıll me ındır kur cıhazına ordan acık kalan uygulamaları kapatabılırsın saygılar

4. 3. alternatifi de ben söyleyeyim.netqin antivirüs programının güvenlik duvarına whatsappı untrusted(güvenilmeyen)app diye kaydedersen program telefon başlangıcında bile bağlamanaz.ha internet paketi yaptın o zaman da trusted app ye geçir.bu kadar.

- - - Eklendi - - -

3. alternatifi de ben söyleyeyim.netqin antivirüs programının güvenlik duvarına whatsappı untrusted(güvenilmeyen)app diye kaydedersen program telefon başlangıcında bile bağlamanaz.ha internet paketi yaptın o zaman da trusted app ye geçir.bu kadar.

5. bende de E63 var killme kullanıyorum

6. Bende E72 var bende kill me kullanıyorum whatsApp kapatmak için.

7. 3 tanede benden altarnatif olsun.
    1.si jbaktaskmanda whatsapp üstüne gel menü/program kuralları/açılışta sonlandir ve arka planda sonlandıra tıkla tamam de yeterli
    Ya da
    2. Netquine gir sistem yöneticisi/boot oto başlama/whatsapp ın otomatık başlamasını engelle yada güwenilmeyen uygulama de
    3. Programı kaldır gitsin kafa ağrıtmaya değmez...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 06:29