Yardım E63-RM 437 klavye sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

seyyidibrahim

Üye
    Konu Sahibi
E63-RM 437 klavye sorunu
İyi günler

E63 İkinci el aldım bişeyi yoktu aldiğimda rehberinde kişiler vardi resimler falan onları temizletmek için format attirdim daha sonra klavyede y yerine z , z yerine y tusu basınca oluyor ayrica nokta basında noktali a harfi çikiyor bunların çözümü nedir kimse yapamadı tuşların yerinide değiştiremiyorum bunun için dil yüklüyorum desteklenmiyor diyor bunun için eski version nereden yükleyebiliriym yada bunun çaresi nedir klavye sorun yaşiyorum telefon e63 son sürüm pc süite ile güncellendi yine boş yardımcılarını bekliyorum ustalar

brk-rtrk

Üye
Bataryanın çıkartınca telefondaki etikette yazan kod ile sitesinden dosyaları indir sonra kendin flashla. Yanlış sürümü flashladıysalar onun için olabilirVeya önce bi yazı dilini bi kontrol et.
Sol alt 2.tuş(yukarıya doğru ok)-Ctrl-Chr sırayla bas bunlara

seyyidibrahim

Üye
    Konu Sahibi
o siteden kodu yazdım bazı indirmem gereken dosyalar var bunları nasil flaşliyacam usb kablosunu takip pc suite ile yüklimmi internetten bağlandım indirmek için telefondan desteklenmiyor diyor ayrıca yukarı ok işaretine basip kontol ettim yazma dili türkçe seçili eisti deustce english var türkçeyi seçtim tek tek denedim değişmedi y harfi z z harfi ye noktada noktali a bazen eşittir çikiyor basılı tutunca...

ismail

ismail

Üye
phoenixle flashlıcan

brk-rtrk

Üye
O zaman o sitedeki dosyaları pcye indirip Phoenix ile flashlayacan. Eğer ki ilk kez yapacaksan Phoenix ve kullanımı ile konular var forumda.

seyyidibrahim

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim phoenix nasil oluyor ben fazla anlamam bunları adım adım anlatabilirmsiniz rica etsem programmıdır nedir phoenix

seyyidibrahim

Üye
    Konu Sahibi
pc suite gereklimi nokia pc suite progrmi yoksa asdece phoenixmi

brk-rtrk

Üye
sadece phoenix

seyyidibrahim

Üye
    Konu Sahibi
şöyle bir hata aliyorum

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
Bunu phoenix konusuna yazarsan yardımcı olabilecek daha çok kişi bulursun ayrıca o konudaki eski mesajlarda böyle bi sorunla karşılaşan kişi varsa onun çözümüne bak.

seyyidibrahim

Üye
    Konu Sahibi
tek tek indirdim 2 saatir uğraşiyorum
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401227A - Flash: Phone reported that it does not allow to flash SW becasue it is older than existing.

ve ADL loader hatasi aliyorum o neyin nesi

ismail

ismail

Üye
en son sürümü indirdiğinden emin ol

• Beğen
Tepkiler: Quantal Quetzal

seyyidibrahim

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
teşekkür ederim ilgilendiğiniz için yapamadım valla 30TL ye sattim E63'ü sağlık olsun :)
para etmiyo zaten. hangi telefonu alacaksınız 1. sorum?
2. soru-tavsiyem ise telefon yazan yre telefon numaranızı değil telefon modelinizi yazmalısınız

seyyidibrahim

Üye
    Konu Sahibi
para etmiyo zaten. hangi telefonu alacaksınız 1. sorum?
2. soru-tavsiyem ise telefon yazan yre telefon numaranızı değil telefon modelinizi yazmalısınız
Nokia E-72 aldım bu güzel ama kilit kodunu çözemedim nemesis falan denedim sybian için güncelledim son sürüm kilit kodunu kıramadım

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Nokia E-72 aldım bu güzel ama kilit kodunu çözemedim nemesis falan denedim sybian için güncelledim son sürüm kilit kodunu kıramadım
12345'i denedin demi ? denemediysen dene bideonu illa sıfırlamak istiyorum dersen jaf yada phoenixle yazılım atman gerek

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
E72 miyadı dolmuş modeller arasında bence. Bende de E63 var bunu satsam 30 dan fazla etmez

Üst Alt