E6 Uygulamalar-Widgetler-Genel Başlık

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
yeniden başlatı hallederimde whatshapp da bi sorun yoktu.gayet normal çalışıyor bende.ona bi müdahele yapılmadı

mstf_l

mstf_l

Üye

silinmiyorsa kullanırım bundan sonra

Ben ve bir arkadaşım 2 yıldır kullanıyoruz. Zaten dosya paylaşım değil depolama servisi normalde yani indirilmeyen dosyayı silmek politakalarında yok

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
cevabıyazdım :)

matador1910

Üye
WhatsApp Messenger Abi bende de dosya bozuk dedi
Ekran Yakalama yüklemeye başladı yüklenemedi dedi bitirdi
Parlaklık kontrol yüklemeye başladı yüklenemedi dedi bitirdi

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp çalışıyor işlem görmemiş program,ona şaşkınım.dierleride aynı şekilde.hiçbir sorun yok.sadece deneyemediklerimde beni uyarın dedim çünkü.
Hangi yazılım kullanıyorsunuz magankara ve matador

M.Uzun

M.Uzun

Üye
Merhaba,

toplu menüyü kurdum ama programlar ve oyunlar diye klasörler yapmıştım o yok oldu ve hepsini dışarıya attı :S yeniden başlatıda yapıyorum yüklenemedi diyor.

matador1910

Üye
whatsapp çalışıyor işlem görmemiş program,ona şaşkınım.dierleride aynı şekilde.hiçbir sorun yok.sadece deneyemediklerimde beni uyarın dedim çünkü.
Hangi yazılım kullanıyorsunuz magankara ve matador

Abi senin cfw yi kullanıyorum ben

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi

bora88

Üye
düzeltirim.bana sorunlu olanları bildirin yeter.çünkü deneyemedim bir çoğunu

yüklemeye çalışırken çoğu uygulama sertifika hatası veriyor? tlf hackli değil ama signed uygulamalarda da aynı hatayı veriyor

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
signet uygulamalar sertifika hatası vermez.mesela hangi uygulamalar

bora88

Üye
signet uygulamalar sertifika hatası vermez.mesela hangi uygulamalar

mesela; Foto Galeri-KAYA-9.3-9.4 signed sertifika hatası veriyor. bir de sensör kilit ve kinetic scroll unsigned mı?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
unsigned.
en temizi telini hackle.
bende hepsi sorunsuz çalışıyor ve yükleniyor.
boş yere savaşma

matador1910

Üye

çünkü o yüklemeye çalıştığın uygulamalar benim cfwnin içinde gömülü.o yüzden yüklenemez.whatshap da orjinal bende bi sıkıntı yaratmıyor

ekran yakalamayla parlaklığı farkettim abi . senin cfw yi kurup kullanmak dün nasip oldu abi telefonum arkadaşımdaydı ben samsung omnia i8910 kullanıyordum . Abi tek kelimeyle harika bir program yapmışsın allah senden razı olsun , mevlam en güzel işleri bulmayı sana nasip etsin . tuş kilidi olayına gıcık oluyodum ama sen onuda düşünmüşsün ekrana koymuşsun cok hoşuma gitti . abi benim bulamadığım birşey var mesela bir fotoğrafı telefon hafızasından depo hafızaya veya hafıza kartına taşıma yapmıyor oyle bi menü koymak mümkünmü ? birde uygulamalara yüklenilen bir oyunu oyun klasörüne gönderemiyorum .

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
yazılıma gömdüğüm yada burada verdiğim x-plore programıyla rahatca taşırsın.türkçeyi yarlarsan vazgeçemezsin ondan.toplu menü kullanıyorsan sorunsuz taşıman lazım.uygulamaya basılı tutup klsöre taşı diyeceksin

---------- Eklendi @ 00:13:40 ---------- Yazıldı @ 00:12:29 ----------

allah sendende binn razı olsun.dualarınızla ayaktayım.bana güç veriyorsunuz,faydam olan herkes.

• Beğen
Tepkiler: aydin78 ve matador1910

matador1910

Üye
yazılıma gömdüğüm yada burada verdiğim x-plore programıyla rahatca taşırsın.türkçeyi yarlarsan vazgeçemezsin ondan.toplu menü kullanıyorsan sorunsuz taşıman lazım.uygulamaya basılı tutup klsöre taşı diyeceksin

---------- Eklendi @ 00:13:40 ---------- Yazıldı @ 00:12:29 ----------

allah sendende binn razı olsun.dualarınızla ayaktayım.bana güç veriyorsunuz,faydam olan herkes.

kaya abi şu mubarek cuma günü dualarımda senide unutmayacağım allah razı olsun .. abi x-plore i türkçeye nasıl çevireceğiz ?

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
Cane®

Cane®

Üye
kaya abi şu mubarek cuma günü dualarımda senide unutmayacağım allah razı olsun .. abi x-plore i türkçeye nasıl çevireceğiz ?

xplore gir sonra seceneklerden tools-configuration a gir asagı dogru indiginde gorursun ordan turkceyı secersın kardesım

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve matador1910
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:tşk: sevgilimin teline pro bulamıyodum... Şimdi buldum işte... Emeğine sağlık...

• Beğen
Cane®

Cane®

Üye
senın toplu menuyu hala deneyemedım kardesım. bi fırsatım olmadı laptobuda getıremıyroum kac gundur yogunluktan.

• Beğen

Üst Alt