E6 Uygulamalar-Widgetler-Genel Başlık

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
senın toplu menuyu hala deneyemedım kardesım. bi fırsatım olmadı laptobuda getıremıyroum kac gundur yogunluktan.

gerek kalmadı dostum saolasın.üşeniyordum dün itibariyle telime orjinal yazılım attım.üzerinde deniyorum bütün programları

Cane®

Cane®

Üye

gerek kalmadı dostum saolasın.üşeniyordum dün itibariyle telime orjinal yazılım attım.üzerinde deniyorum bütün programları

deneyip yardımcı olmayı ben ıstıyordum.ama ısler yogun bu ara otogarın ekmek yedıgı vakıt. ogrencı donuslerı var hep o yuzden ılgılenemıyorum forumada gıremıyorum oyle cok

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güzel çalışıyor.bi sıkıntı yok şimdilik.çok duygulandım :)

• Beğen
Tepkiler: Cane®
Cane®

Cane®

Üye
güzel çalışıyor.bi sıkıntı yok şimdilik.çok duygulandım :)

bak buda türkçesi kardesım :) özel yapım :)

noss_bar kardesıme tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: scorpioali
muratkara21

muratkara21

Üye
tesekurler bende tam bunun turkcesini ariyordum

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
yapan arkadaşın eline sağlık.
ama program tam delikanlı değil gibi.olasılığa göre koordine ediyor.amper' dengesiz sunuyor.kesin sonuç değil ama güzel.
bunu bulamayanlarda var :)
değiştireceğim teli.E6 çok gariban kaldı.ne kadar cırmalasamda,ni tekim teli satmayacağımda çok öksüz bıraktı nokia bende evlat edinmiş oldum, kıyamam.ama 1sene sonra patlar

Cane®

Cane®

Üye
ama program tam delikanlı değil gibi.olasılığa göre koordine ediyor.amper' dengesiz sunuyor.kesin sonuç değil ama güzel.
değiştireceğim teli.E6 çok gariban kaldı.ne kadar cırmalasamda,ni tekim teli satmayacağımda çok öksüz bıraktı nokia bende evlat edinmiş oldum, kıyamam.ama 1sene sonra patlar

kardesım programın adam gıbı calısabılmesı ıcın once sarj etmen gerekıyo. sarjdan sonra adam gıbı gosterıyo

long_man

Üye
nokia e6-00 'ya java yüklenmiyor mu ?

long_man

Üye
nokia e6-00'a java yüklenmiyor mu?

theseusx

theseusx

Üye

valla benim bundan sonra alacağım telefon nokianın e6 dan sonra çıkaracağı klavyeli telefon olur :) herhalde bu saatten sonra e6 dan daha iyi özelliklere sahip yine dokunmatik klavyeli telefon çıkarır değil mi nokia ? ben de onu bekliyorum işte çünkü bu telefonu çok sevdim uygulama oyun falan az ama bence çok kullanışlı bir telefon. güncelleme çıkar ya da çıkmaz uygulama olur olmaz önemli değil ben anı yaşıyorum o an ne varsa o uygulamayı yükler onu kullanırım çok da kasmaya gerek yok :) e6 benim için son yılların iyi telefonlarından biri.

• Beğen
Tepkiler: Cane®
Vefasız_Alem41

Vefasız_Alem41

Üye
E6-00 için sis uzantılı dosyaları açmak için illaki telefonu hacklemekmi lazım :) şunları jar uzantılı olarak yapabilme şansınız yokmu :)

Cane®

Cane®

Üye
E6-00 için sis uzantılı dosyaları açmak için illaki telefonu hacklemekmi lazım :) şunları jar uzantılı olarak yapabilme şansınız yokmu :)

kardes uygulama sıgned sa gerek yok dırek kurarsız. unsıgned(ımzasız) sa hacklemen gerekıyo. hack ıslemı ıle ılgılı anlatımlar var yada dırek kaya kardesımın bellesını kur sıkıntılardan kurtul gıtsın

• Beğen
Vefasız_Alem41

Vefasız_Alem41

Üye
Sis olarak atıyorum telefona sertifika hatası çıkıyor araştırdım hackleyin diyor telefonu daha yeni aldım o işlere girmek istemiyorum bu tür olaylardan çok başım ağrıdı :) bu yüzden direk jar olarak uzantılı paylaşım olmazmı :)

theseusx

theseusx

Üye
Hack den zarar gelmez arkadaşım merak etme ben bundan önceki kaç tane telefonuma hack yaptım hiçbirisine de bir şey olmadı. Bir zorunluluk değil ama büyük kolaylık benden söylemesi.

• Beğen
Vefasız_Alem41

Vefasız_Alem41

Üye
Hack den zarar gelmez arkadaşım merak etme ben bundan önceki kaç tane telefonuma hack yaptım hiçbirisine de bir şey olmadı. Bir zorunluluk değil ama büyük kolaylık benden söylemesi.

Cevabın için eyw hocam bi deniyim inş başarılı olurum :)

Cane®

Cane®

Üye
Sis olarak atıyorum telefona sertifika hatası çıkıyor araştırdım hackleyin diyor telefonu daha yeni aldım o işlere girmek istemiyorum bu tür olaylardan çok başım ağrıdı :) bu yüzden direk jar olarak uzantılı paylaşım olmazmı :)

hack işleminin birşeye zararı yok faydası var bi kac işten anlamaz adam yapmaya calısıyor yapamayınca yada eksık yapınca hackledım telefonumda boyle sıkıntılar oldu dıyor. hack dedııgımız ıslem sadece ımzasız uygulamaları yuklemeye yarar. antıvırus programının ******ını kırmak gıbı dusunebılırsın. hiçbi sıkıntı olmaz.hackle gıtsın kardesım

• Beğen

Üst Alt