E6 İçin 3G,Wifi,Mobil veri,Sessiz/Genel,Çevrimdışı Mod,Saat Widgetları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
E6 İçin 3G,Wifi,Mobil veri,Sessiz/Genel,Çevrimdışı Mod,Saat Widgetları
Arkadaşlar e6 ya malesef widget yükliyemiyoruz diye üzlüyorduk n8 c7 vs. kullanıcıları güzel widgetları kullanırken biz orjinalle idare ediyorduk.. Şans eseride olsa bu durumu kırdım :) Telefonumun pil ve şebeke gösterge rengini değiştirirken fark ettim bunu :)

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...-degistirme-flas-atma-gerektirmez-645732.html

Bu konuda şebeke ve pil renklerinin nasıl değiştireceğiniz yazıyo. Denilenleri aynen yaparsanız bir sorun olmaz.

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/avkon2-renkli-pil-ve-sebeke-cesitleri-658877.html

Bu konudada pil ve şebeke renkleri var kendinize hoş gelen beğendiğiniz avkon2 dosyasını indirip e/resource/apps içine atın ve restart atın renk olucaktır zaten konuda detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Aşağıda verdiğim widget miflerini telefonunuzu depolama modunda pc ye bağlayın ve e/resource/apps içine kopyalayın değiştirilsin mi sorusuna evet diyin. Ama geri orjinal widgetlara dönmek isterseniz kopyalamadan önce miflerin yedeğini alın.

Burdaki yuvarlak widgetlar üstte resmi olanlardan farklı bunlar basınca renkleniyo

Üstteki resimde wifi ve 3G widgetları şeffaf onların dosyalarıda burda Sadece 3G ve wifi değil tabiki bluetooth sessiz/genel Çevrim dışı mod falan hepsi var.

Dijital saat widgetları cihaza oluyor ama orjinalin boyunda olmalı öyle olan saatleri kullanabilirsiniz mif ya da sis olsun çalışır.. Ama diğer Widgetlarda mif olması lazım :) Bir sorun olursa özelden ya da buraya yazabilirsiniz.

Farklı bir widget daha buldum forumdan alıntıdır e6 da denedim sorunsuzca çalışmaktadır size sunuyorum.
Bu konuda resimleri var indirme linkide var aşağıya bende upload ettim istediğinizden indirin güle güle kullanın :)
http://www.maxicep.com/symbian-3-widget/mipx484-pure-clock-widget-v1-2-9-symbian-3-wgz-669793.html

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve najanaja

najanaja

najanaja

Üye
way emeğine sağlık kardeş güzel paylaşım. E6 alasım geldi birden :) yalnız başlığı çokmu düşündün :) biraz uzun gibi geldi hepsini tek tek sayman gerekmez heralde şöle nasıl E6 için uyumlu widget paketleri gibi bişey mesela. Latife yapıyorum ha :) güzel konu ha bu arada şeffaf 3g benim sette yoktu yada ben görmedim bilmiyom başka bi 3g kullanıyodum oda görüntüyü bozuyodu ben onu aldım :) N8 e uyar dimi :) Tekrar teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

bide sen minus a girince msj falan görmüyonmu seni takibe aldım minusta :) sende benim profildeyken follow a basarsan senin listende olurum ve bütün eklerimi daha basit bi şekilde görebilirsin.

- - - Eklendi - - -

o şefaf bendekiymiş ya ben 2g3g arıyom network muş adı :) olcam ben olcam :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
YkPkY

YkPkY

Üye
eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
way emeğine sağlık kardeş güzel paylaşım. E6 alasım geldi birden :) yalnız başlığı çokmu düşündün :) biraz uzun gibi geldi hepsini tek tek sayman gerekmez heralde şöle nasıl E6 için uyumlu widget paketleri gibi bişey mesela. Latife yapıyorum ha :) güzel konu ha bu arada şeffaf 3g benim sette yoktu yada ben görmedim bilmiyom başka bi 3g kullanıyodum oda görüntüyü bozuyodu ben onu aldım :) N8 e uyar dimi :) Tekrar teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

bide sen minus a girince msj falan görmüyonmu seni takibe aldım minusta :) sende benim profildeyken follow a basarsan senin listende olurum ve bütün eklerimi daha basit bi şekilde görebilirsin.

- - - Eklendi - - -

o şefaf bendekiymiş ya ben 2g3g arıyom network muş adı :) olcam ben olcam :)

Bende diyorum senin konudan indirdim nasıl sende yok :) Uzun başlık olsun istedim eh biraz düşündürücü oldu :) Ben o follow işini bilmiyodum söylemen iyi oldu dediğin gibi yapıyım kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
tempestshine

tempestshine

Üye
dün bende pil ve şebeke rengini değiştirdim.direk widgetlarda değişti.e6 için de olması çok güzel :tebessüm: eline sağlık :spr

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
jatvalca

jatvalca

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt