E6 FM transmitter(Fm verici) yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sn_master

Üye
    Konu Sahibi
E6 FM transmitter(Fm verici) yardım
Arkadaşlar e6 da fm verici yok ama arka kapağı c7 deki gibi metal ve bakır bağlantı noktaları var.Fm verici donanımı var gibi gözüküyor bunun için yazılım varmı.

joe_cenk

joe_cenk

Üye
Orjinalinde yoksa sanmam özel bir donanımı var sinyal verici gibi bişey

sn_master

Üye
    Konu Sahibi

burada arka kapağın ve bakır temas yüzeylerinin fm vericinin donanımı olduğundan bahsedilmiş e6'da aynı c7'deki gibi arka kapak metal ve bakır bağlantı noktaları var.aynı sitede e6 incelemesinde bundan bahsetmiş ama yazılımı yok denmiş bunun için yazılım bulamaz mıyız?

pRime.

pRime.

Üye
E6'da fm verici donanımı bulunmamaktadır, bahsedilen bakır bağlantı noktaları nokia'nın fm verici olmayan telefonlarında da mevcuttur. Örneğin N96.

• Beğen
Tepkiler: sn_master
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
bahsedilen arka metal kapak ve bağlantı noktaları elektrikle çalışan kapasitif ekranın fazla elektiriğini atmak için kullandığı bir yol olması lazım
aynı sistemi iphone da yan metal kısımla kullanıyor
Fm verici ayrı bir donanım ama metal kapağı anten olarak kullanma ihtimali de yok değil ;)

uruno

uruno

Üye
Büyük ihtimalle uygulamayı bulmak lazım c6-01 de de var

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Büyük ihtimalle uygulamayı bulmak lazım c6-01 de de var

dostum metal kapağın anten olabilmesi fm verici kullanabilmemiz anlamına gelmiyor
donanımsal bir olay sonuçta cihaz içindeki radyonun devreleri ile oynanıp değiştirilmedikçe fm verici olarak kullanılamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt