E3 2020 resmen iptal edildi


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Dünyanın en büyük oyun fuarı olarak bilinen E3 bu yıl gerçekleşmeyecek. E3 2020 koronavirüs sebebiyle resmen iptal edildi. E3 bu yıl 9-11 Haziran tarihlerinde Los Angeles şehrinde gerçekleşecekti.

 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Benzer Konular

Selim Baltaci
Cevap
0
Görüntüleme
49
Selim Baltaci
ömer talat katı
Cevap
10
Görüntüleme
527
ömer talat katı
Selim Baltaci
Cevap
1
Görüntüleme
84
Selim Baltaci


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt